Obserwuj w Google News

Co łączy Pawła Deląga i Dorotę Goldpoint? Prawda wyszła na jaw

3 min. czytania
04.10.2023 10:25
Zareaguj Reakcja

Pawła Deląga jakiś czas temu łączono z Anną Markowską, ale aktora długo uważano za singla. Niedawno zaczęto plotkować, że po uszy zakochał się w projektantce, Dorocie Goldpoint. Teraz wyjawili, co ich łączy. Ostatnio media żyły ujęciami paparazzi, którzy przyłapali ich podczas kolacji.

Co łączy Pawła Deląga i Dorotę Goldpoint?
fot. Pawel Wodzynski/East News

Paweł Deląg w jednym z odcinków podcastu „WojewódzkiKędzierski” wyznał – po wielu pytaniach ciekawskich prowadzących – że jest w szczęśliwym związku. Nie ujawnił jednak, z kim się spotyka. Gdy aktora przyłapano na kolacji z Dorotą Goldpoint, media zaczęły łączyć kropki. Obstawiano, że wybranką Deląga jest właśnie projektantka. Teraz celebryci szczerze wypowiedzieli się na temat łączącej ich relacji.

Zobacz także:  Sylwia Bomba ma romans? W internecie aż huczy od plotek

Paweł Deląg i Dorota Goldpoint mają romans? Przerwali milczenie

Dorota Goldpoint brylowała podczas gonitwy „Wielkiej Warszawskiej”. Zgromadzeni byli w szoku, gdy zobaczyli efekty pracy projektantki. Pokaz mody okazał się spektaklem z prawdziwego zdarzenia. W głowie Doroty Goldpoint zakiełkował szalony pomysł.

- Na tak wielkiej przestrzeni zwykły pokaz mody byłby po prostu czymś zwyczajnym, a ja nie lubię rzeczy zwyczajnych więc chciałam, żeby w tym pokazie wzięły udział wyjątkowe osoby. Pokaz mody zawsze kojarzy się z kobietami, a ja pomyślałam, że warto, aby mężczyzna jeżdżący konno wystąpił w tym pokazie i jedynym aktorem, który tak świetnie jeździ konno jest Paweł Deląg – mówiła Dorota Goldpoint w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Projektantka postanowiła odezwać się do Pawła Deląga, ale ten nie dał tak łatwo przekonać się do uczestnictwa w pokazie mody. Wyjaśnił, że nigdy nie brał udziału w takich przedsięwzięciach, ale zgodził się na dłuższą rozmowę na ten temat. Z czasem sam Deląg wyszedł z inicjatywą dołączenia kolejnych elementów do pokazu i zgodził się na udział. Mało tego – nawet wyreżyserował widowisko!

Redakcja poleca

- Bardzo się lubimy, bo pracujemy razem. Ostatnie dwa miesiące to bardzo dużo spotkań i dużo rozmów, więc bardzo dobrze się rozumiemy, świetnie nam się pracuje, no i mamy razem wspólne plany na różne projekty. Śledźcie nasze media społecznościowe, bo wkrótce was zaskoczymy – zapowiadała Dorota Goldpoint.

Wychodzi na to, że szumna kolacja we dwoje mogła być jedynie omawianiem spraw bieżących i biznesowych. Chociaż może nie tylko? Dorota Goldpoint dla „Jastrząb Post” skwitowała, że Paweł Deląg to mężczyzna, w którym można się zakochać, ponieważ jest zarówno przystojny, jak i inteligentny. A co do powiedzenia miał Paweł Deląg?

Paweł Deląg o relacjach z Dorotą Goldpoint

- Przede wszystkim tak się zdarzyło, że prawie w tym samym czasie poznałem Blankę i poznałem Dorotę. Dorota zwróciła się z propozycją współpracy w ramach pokazu mody, ja pomyślałem – dlaczego nie. Było dla mnie jasne, że trzeba pożenić konie oraz modę, no i troszeczkę dzięki dobrej woli, dzisiaj mamy ten pokaz – tłumaczył „Jastrzębiowi” Paweł Deląg.

Wygląda na to, że to tylko przyjaźń i biznes. Aktor przyznał, że być może to nie koniec jego przygód z modą, wybiegami i imprezami tego typu. Paweł Deląg z nutą tajemniczości rozprawiał nad tym, że być może w przyszłym roku uda się ponownie zrobić wielkie show i dodatkowo je rozbudować.

Nie przegap
Paweł Deląg i Dorota Goldpoint na randce. Projektantka mody ubiera Agatę Dudę
8 Zobacz galerię
fot. Radiozet.pl exclusive