Obserwuj w Google News

Stefan z "Chłopaków do wzięcia" oświadczył się Aldonie. Będą mieli dziecko

1 min. czytania
17.11.2022 09:09
Zareaguj Reakcja

Stefan Koch z "Chłopaków do wzięcia" zaręczył się z Aldoną. Niedawno bohater polsatowskiego show pochwalił się, że jego ukochana jest w ciąży. Kiedy ślub Stefana i Aldony? 

Stefan Koch z Chłopaki do wzięcia
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Stefan Koch z "Chłopaków do wzięcia" powiadomił, że będzie miał dziecko z Aldoną, a teraz postanowił się oświadczyć. Partnerka Stefana podzieliła się radosną nowiną w wywiadzie.

Redakcja poleca

Chłopaki do wzięcia: Stefan Koch zaręczył się z Aldoną

Stefan Koch od kilku miesięcy nie jest już do wzięcia, o czym zresztą sam informował w lipcu na swoim kanale. Jego wybranka ma na imię Aldona i jak chwalił się Stefan, "jest dość poukładana", toleruje jego jaszczurki i podziela hobby, jakim jest zabawa w parkach rozrywki. Ponadto dziewczyna zapunktowała u Stefana tym, że zechciała nauczyć się jeździć na rolkach. 

Tyle wystarczyło, by brat Kariny uznał, że znalazł kobietę życia. Po tym, jak okazało się, że Aldona jest w ciąży, postanowił się jej oświadczyć. Naturalnie Aldona przyjęła zaręczyny Stefana. Romantyczne wydarzenie miało miejsce podczas spaceru w Parku Olimpijskim w Monachium.

- Bardzo mnie zaskoczył, nie spodziewałam się tego. Szliśmy razem w parku Olimpia i tam mi się oświadczył - zdradziła Aldona w rozmowie z Telemagazynem.

Zakochani jeszcze nie kłopoczą się przygotowaniami do ślubu. Na razie chcą cieszyć się narzeczeństwem i ostatnimi chwilami swobody przed narodzinami dziecka.