Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: odrzucona uczestniczka wróci do Tomka. Szok dla widzów

2 min. czytania
15.11.2022 17:20
Zareaguj Reakcja

W programie TVP „Rolnik szuka żony” nie brakuje emocji, które tym razem serwuje 24-letni Tomek. Na gospodarstwie postanowił zatrzymać Zuzę, która w jego mniemaniu zachowała się całkowicie nieszczerze. Stąd, tuż po rewizycie, decyzja o rozstaniu. Wielu widzów żałowało, że nie wybrał Kasi, która była otwarta i nie wstydziła się emocji. Wiele wskazuje na to, że uczestniczka powróci w najbliższym odcinku.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Tomek z „Rolnik szuka żony” zawiódł się na 19-letniej Zuzie. Miał ją za spokojną, ułożoną, z pewną wizją wspólnej przyszłości. Podczas rewizyty siostra i znajomi uczestniczki przedstawili ją jako porywczą imprezowiczkę. Rolnik czuł się oszukany, ale miał też inne zarzuty co do wybranki.

Żalił się, że Zuza okazuje czułość jedynie przed kamerami. Widzowie widzieli, że uczestniczka mocno się dystansuje, mimo „wygranej”. Również rodzina Tomka miała pewne obawy co do wyboru rolnika. Bliscy byli przekonani, że wybierze Kasię, z którą żegnali się ze łzami w oczach. Odrzucona uczestniczka da drugą szansę Tomkowi?

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Zuza przerwała milczenie po rozstaniu z Tomkiem

Rolnik szuka żony: Kasia wróci na gospodarstwo Tomka?

Zanim jeszcze Tomek podjął decyzję, w sieci krążyły plotki, że rolnik rozstał się z Zuzą. I tak właśnie się stało – 24-latek, który przy wyborze ukochanej kierował się sercem, żałował swojego wyboru i pożegnał dziewczynę.

- Jeśli to poczuli, to coś tam zaiskrzyło i ja im życzę powodzenia. [...] Miałam w świadomości, że to może się stać. Teraz jest za dużo emocji. Muszę ochłonąć i będzie dobrze – mówiła wcześniej Kasia, która odpadła jako druga.

Redakcja poleca

Dziewczyna znalazła wspólny język z rodziną Tomka, poświęciła się malowaniu drzwi i chętnie żartowała z ojcem Tomka. Siostra rolnika komentowała, że Kasia byłaby lepszym wyborem dla jego brata. Widzowie byli zaskoczeni i poniekąd szczęśliwi, widząc odrzuconą dziewczynę w zapowiedzi kolejnego odcinka. Było widać fragment jej twarzy w lusterku do makijażu.

Rolnik szuka żony Kasia
fot. screen TVP VOD Rolnik szuka żony

- Już malującą się Kasię pokazywali w zajawce następnego odcinka, więc pewnie jest z Kasią, o ile ona go teraz nie pogoniła – komentowali internauci.

W zajawce było widać również parę trzymającą się za ręce. Dziewczyna była ubrana identycznie jak Kasia podczas jednego z odcinków – białe spodnie z paskiem i różową koszulę. Wiele więc wskazuje na to, że dali sobie jeszcze jedną szansę na wyjaśnienie wszystkich nieporozumień.

Rolnik szuka żony Kasia
fot. screen TVP VOD, Instagram rolnikszukazonytvp
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen