Obserwuj w Google News

Cezary Pazura składa życzenia żonie, Edycie i pokazuje zdjęcia z 15 lat związku

2 min. czytania
18.01.2023 11:44

Cezary Pazura złożył życzenia swojej żonie Edycie z pomocą Instagrama. Aktor wybrał siedem fotografii, które świetnie jego zdaniem podsumowują piętnaście lat razem. Wiemy, co dokładnie napisał polski aktor.

Cezary Pazura składa życzenia żonie, Edycie i pokazuje zdjęcia z 15 lat związku. "Miły gest"
fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

Cezary Pazura obchodzi w tym roku 15 lat związku ze swoją żoną Edytą. Para poznała się przypadkiem, w pociągu. Było to 31 maja 2007 roku, o czym Pazura wspomina w dość dużym detalu w swojej autobiografii (fragmenty cytujemy poniżej). Oboje od razu wpadli sobie w oko i zaczęli rozmawiać. Od słowa do słowa zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu, aż w 2009 roku się pobrali. Teraz mężczyzna, chcąc uczcić urodziny małżonki, podzielił się serią fotografii z różnych momentów ich wspólnej historii. 

Redakcja poleca

Cezary Pazura świętuje urodziny żony

W środę 18 stycznia 2023 roku przed południem, Cezary Pazura umieścił na Instagramie serię siedmiu fotografii, na których pozuje w różnych sytuacjach i okolicznościach przyrody ze swoją żoną Edytą.

– Na Twoje Urodziny Słońce: Bądź ZAWSZE zdrowa, ZAWSZE szczęśliwa i na ZAWSZE pozostań w moich ramionach. Kocham – napisał w uroczym wpisie mężczyzna.

Zdjęcia trafiły na profil @czarekpazura, który obserwowany jest przez ponad 419 tysięcy fanów. Nic więc dziwnego, że już w pierwszych godzinach od publikacji zdjęcie zebrało ponad 3,3 tysięcy „lajków”. Również w komentarzach królują same pozytywne opinie i przychylne słowa fanów, którzy życzą szczęścia i pomyślności w dalszej wspólnej drodze.

– Wszystkiego dobrego i aby zawsze był uśmiech na twarzy i radość w życiu.

– Pomyślności.

­– Sto lat, zdrowia i spełnienia absolutnie wszystkich marzeń dla żony – to tylko kilka z komentarzy, które można znaleźć pod wpisem.

Cezary i Edyta Pazurowie – miłość jak z powieści

Cezary Pazura poznał swoją przyszłą żonę w pociągu relacji Kraków-Warszawa, którym jechał 31 maja 2007 roku. W swojej powieści autobiograficznej dokładnie wspomina ten moment. Jak czytamy na stronie Kobieta.WP.pl, na której szeroko cytowane są fragmenty biografii:

– Ostatni dzień maja 2007 r. Do Warsu wszedłem o szóstej rano. Nieprzytomny, ale nie na tyle, żeby nie zauważyć blondynki w białej bluzeczce z kołnierzykiem. Stała sobie spokojnie: wyprostowana, wysoka, skromna, zgrabna jak cholera — wspominał w autobiografii.

Edyta Pazura w późniejszych latach również komentowała to pierwsze spotkanie. W jednym z wywiadów zdradziła, że pamięta, że w wagonie restauracyjnym Pazura:

– bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wspomina ze śmiechem.

Dwa lata później para była już po ślubie. Uroczystość odbyła się w Pałacu w Śmiłowicach pod Krakowem 1 maja 2009 roku. Niedługo potem na świat przyszła córka Amelia. Cztery lata później syn Antoni, a w 2019 roku urodziła się Rita.

– Czarek jest bardzo ciepły, oddany. Ufam mu jak nikomu innemu. Jest szlachetnym człowiekiem i moim mistrzem. Teraz mało jest tak oddanych mężów i ojców jak on. Przekonuję się o tym każdego dnia – wspomina początki swojego związku Edyta Pazura w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Czytaj także:  Nikodem Rozbicki ma "na koncie sporo wariatek". Zadziwiające zdjęcie polskiego aktora

RadioZET.pl/WP.pl/Fakt.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów