Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski atakuje Joannę Krupę. Odważne słowa

2 min. czytania
15.05.2023 10:57
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski weszła do polskiego show-biznesu znikąd i od razu narobiła szumu. Chociaż d tej pory w Polsce nie była znaną postacią, najwyraźniej uważa, że niektóre celebrytki nie dorastają jej do pięt. W niedawnym wywiadzie zaatakowała Joannę Krupę.

Caroline Derpienski atakuje Joannę Krupę. Odważne słowa
fot. Mateusz Grochocki/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Caroline Derpienski weszła do polskiego show-bizensu z subtelnością tarana. Samozwańcza celebrytka na początku zdumiała opinię publiczną, a później ją oburzyła, gdy na jaw zaczęły wychodzić kłamstwa, na których próbowała budować swoją popularność. Krytyczne komentarze fanów polskiej rozrywki spotkały się ze stanowczą reakcją Derpienski.

22-letnia modelka obraziła się na Polaków. Na Instagramie dała upust swojemu rozgoryczeniu.

Ja to się zastanawiam, czy kiedykolwiek jeszcze odwiedzę Polskę, bo naprawdę Polacy pokazali mi, jakimi są żmijami zazdrosnymi, niepotrafiącymi cieszyć się sukcesem rodaków, a poza tym Polacy są chyba jedyną grupą, która potrafi doczepić się tego, do czego nie da się doczepić - napisała.

Derpienski nie przestała jednak dmuchać w swoje własne żagle.

Redakcja poleca

Caroline Derpienski atakuje polskie gwiazdy. Uderzyła w Joannę Krupę

Caroline Derpienski jest podobno wielką sławą. Tylko że nie w Polsce, a za Wielką Wodą. W USA rzekomo zrobiła karierę, która zapewniła jej rozpoznawalność na całym świecie. Poza naszym krajem, bo tu o Derpienski zrobiło się głośno dopiero przed kilkoma tygodniami.

Pochodząca z Białegostoku Caroline nie jest pierwszą Polką, która wywalczyła sobie pozycję celebrytki, przebywając w Stanach Zjednoczonych. To samo (można stwierdzić, że z lepszym efektem) osiągnęła Joanna Krupa. Okazuje się jednak, że Derpienski nie uważa, by była podobna do gwiazdy „Top Model”. W rozmowie z Plotkiem wyjaśniła, czym różni się od Krupy.

Szczerze mówiąc, w jej przypadku i w przypadku innych Polek za granicą, zwłaszcza na Florydzie, czy też w Nowym Jorku, niestety, gdy takie osoby przekraczają próg Polski, są już anonimowe. Uważam, że ich sława głównie jest na rynku polskim. A ja swoją karierę zbudowałam najpierw za Oceanem, dzięki czemu gdziekolwiek nie jestem na świecie, mam tę popularność od razu – powiedziała Caroline.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl