Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski ciepło o rodzinie: mama każe wracać do Białegostoku, a ojciec jest „zaślepiony”

2 min. czytania
02.05.2023 15:22
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski w ostatnim czasie nie próżnowała. Pojawiła się na kilku branżowych imprezach, gdzie z chęcią opowiadała o swoim prywatnym życiu. Otworzyła się również na temat swoich rodziców. Nie było przyjemnie.

Caroline Derpienski ciepło o rodzinie: mama każe wracać do Białegostoku, a ojciec jest „zaślepiony”
fot. Artur Zawadzki/East News

Caroline Derpienski jeszcze do niedawna była najbardziej anonimową, a zarazem najpopularniejszą Polką na Instagramie. O 22-latce posiadającej aż 6 milionów obserwatorów właściwie mało kto słyszał. Dziewczyna pod presją zarzutów o kupowanie obserwatorów, postanowiła zaistnieć na rodzimym show-biznesowym podwórku. Udzieliła kilku wywiadów na temat swojego życia. W rozmowie z „Pudelkiem” opowiedziała o rodzicach.

Zobacz też:  Polska przeszłość Caroline Derpienski. Kukurydza z Kruszwilem i Tinder z Dubielem

Caroline Derpienski – kim są jej rodzice?

Caroline Derpienski do 18 roku życia wychowywała się w Białymstoku, skąd pochodzi jej mama. Dziewczyna zaznacza, że jej ojciec jest Amerykaninem, dlatego sama również posiada obywatelstwo USA. Po ukończeniu 18 roku życia modelka przeniosła się do kraju ojca.

O rodzicach 22-latki niewiele więcej wiadomo, jednak Derpienski nie krępowała się przed opowiedzeniem w mediach o szczegółach swojej relacji z matką i z ojcem. Już wcześniej modelka wyznała, że mama chciała odbić jej ukochanego 60-letniego milionera.

Redakcja poleca

- Musiałam ją zablokować kompletnie. Nie chcę mieć z tą kobietą nic wspólnego. (…) Powiedziała, że zrobi wszystko, żeby rozbić moją relację, ponieważ ja nie zasługuję na milionera i życie w Miami. Powinnam sobie kupić bilet na autobus do Białegostoku. Ja tego nie rozumiem. Nigdy nie zrobiłabym tego nikomu. Jak widać, uważa, że jej się więcej należy – mówiła w wywiadzie udzielonym „Pudelkowi”.

O ojcu również nie wspomina szczególnie ciepło. 22-latka uznała, że mężczyzna jest „zaślepiony” w swojej żonie, która również ceni sobie luksus.

- Mój ojciec jest strasznie zaślepiony przez swoją ukraińską żonę. Ona, szczerze mówiąc, wydaje więcej niż ja. Akceptuję to, ponieważ sama kocham luksusowe życie. Rozumiem jej decyzję – wyznała.

Zobacz też:  Caroline Derpienski opowiada o 60-letnim ukochanym. „Jakiś pijany pan”

W związku z tym rodzina nie widuje się szczególnie często. Derpienski pozwala się jedynie „podziwiać” macosze na prestiżowym, światowym wydarzeniu modowym.

- Ale tak go omotała, że widujemy się tylko w Nowym Jorku na New York Fashion Week. Podziwia mnie na widowni i tylko tyle - skwitowała Derpienski. 

Caroline Derpienski – skąd ma pieniądze?

22-letnia Caroline uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem. Jak powiedziała – nie wychodzi z domu w stylizacji tańszej niż 50 tysięcy dolarów. Derpienski zaznaczyła, że sama zadbała o swoje finanse. Swój amerykański sen mogła spełnić dzięki pracy jako modelka. Masę pieniędzy ma też zarabiać na współpracach reklamowych na Instagramie.

Dacie wiarę?

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News