Obserwuj w Google News

Była żona Ibisza o jego udziale w „TTBZ”. „Zatyczki do uszu to fajna sprawa”

2 min. czytania
31.01.2023 10:54
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz już wkrótce weźmie udział w najnowszej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Decyzję o wystąpieniu prezentera w programie Polsatu skomentowała jego była żona. Annie Nowak-Ibisz niespodziewanie zebrało się też na wspominki...

była-żona-ibisza-o-jego-udziale-w-twoja-twarz-brzmi-znajomo-zatyczki-do-uszu-to-fajna-sprawa
fot. Agnieszka Sniezko/East News, Artur Zawadzki/East News

Krzysztof Ibisz będzie gwiazdą kolejnej edycji programu „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Mówi się, że dziennikarz miał wystąpić już w 17. sezonie muzycznego show, jednak zrezygnował, by móc spędzać więcej czasu z nowo narodzonym synem. Fani prezentera Polsatu z pewnością z ulgą przyjęli informację, że zasili on skład nadchodzącej edycji „TTBZ”. Udział byłego męża w programie skomentowała niedawno jego druga była żona, Anna Nowak-Ibisz. Co powiedziała?

Redakcja poleca

Anna Nowak-Ibisz kibicuje Krzysztofowi Ibiszowi i wspomina okres ich małżeństwa

Gospodyni programu „Pani Gadżet” pozwoliła sobie na odrobinę złośliwości i z dystansem podeszła do udziału byłego męża w „TTBZ”.

- Być twarzą zatyczek do uszu to fajna sprawa - mają we mnie wiernego klienta od lat, niemieckie najlepsze. Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka „Kołysankę dla okruszka” i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też Ci nie nadepnął, także ten… trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami!!! Będzie Pan zadowolony i my też - skomentowała rozbawiona.

Ibisz najwyraźniej nie poczuł się urażony i docenił żarty byłej żony. „Dziękuję, że ktoś jeszcze we mnie wierzy” - napisał i pozostawił w komentarzu roześmianą emoji. Nieoczekiwanie Annie Nowak-Ibisz zebrało się na wspominki. Nie poprzestała więc na przypomnieniu o odśpiewanej przez Krzysztofa Ibisza kołysance dla syna.

- To nie jest kwestia wiary - odpowiedziała byłemu mężowi. - Ktoś mi pod namiotem nad Babantem, w czasach mojej młodości (bo Twoja trwa wiecznie) na gitarze grał i śpiewał całkiem sensownie!

Okazało się, że internauci także pamiętają wokalne popisy Ibisza.

- Pamiętam to wykonanie! A czy w tym samym programie pan Krzysztof nie rapował do „Jak zapomnieć?”. Tak coś mi się kojarzy… - dopytywała fanka.

- Ojej! Jak miło! - odpowiedziała jej „Pani Gadżet”. - Tak, dobrze Pani kojarzy, tak było - czarna bluza, biała bandana na czole i czapka czarna z daszkiem na bakier. (…) Było to tak dawno temu… Ja byłam wtedy w takim razie nastolatką.

Żarty Anny Nowak-Ibisz przerwała jednak inna obserwatorka Ibisza, która przypomniała o jego najnowszej twórczości.

- Mnie bawi i zachwyca reklama pasty, szacun za dystans do siebie - napisała.

Myślicie, że nagranie piosenki o białym uśmiechu było dla Krzysztofa Ibisza dobrym sprawdzianem przed udziałem w show „Twoja twarz brzmi znajomo”? Pamiętacie, o jakim występie sprzed lat wspomniała Anna Nowak-Ibisz?

Oglądaj