Obserwuj w Google News

Była żona Krzysztofa Ibisza straciła pracę. „Pani Gadżet” znika z TVN Style

2 min. czytania
20.01.2023 12:27

To koniec „Pani Gadżet”. Anna Nowak-Ibisz nie poprowadzi kolejnego sezonu programu TVN Style. Stacja rezygnuje z formatu po 12 latach. Co dalej z karierą gwiazdy?

była-żona-ibisz-straciła-pracę-pani-gadżet-znika-z-tvn-style-anna-nowak-ibisz
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Anna Nowak-Ibisz to druga była żona prezentera Polsatu, Krzysztofa Ibisza i doskonale znana widzom TVN Style „Pani Gadżet”. Dziennikarka niedługo będzie się jednak musiała pożegnać z prowadzonym od 12 lat programem. Hit tematycznej stacji TVN przez 24 sezony zaskakiwał widzów, prezentując technologiczne nowości. Na fali popularności powstał też program „Pani Gadżet erotycznie” oraz „Pani Gadżet 2.0”, w którym Anna Nowak-Ibisz odwiedziła fabryki i manufaktury, gdzie powstawały przedstawiane przez nią urządzenia. Niestety popularny program konsumencki wkrótce zniknie z anteny.

Redakcja poleca

To koniec „Pani Gadżet” w TVN Style. Co dalej z karierą Anny Nowak-Ibisz?

Dziennikarze Wirtualnej Polski przekonują, że zmiany w ramówce TVN Style mogą wiązać się z objęciem władzy przez nowe szefostwo. W grudniu 2022 roku kierownictwo nad kanałem przejął Przemysław Kwiatkowski, który zarządza też TVN Turbo. Dotychczasowa szefowa TVN Style Monika Pieczyńska objęła z kolei nowo utworzoną funkcję dyrektora ds. projektów specjalnych w TVN Warner Bros. Discovery.

Niedawno pojawiły się też plotki o przejściu Anny Nowak-Ibisz do innej stacji. Gwiazda zapewniała wtedy, że nie zamierza rezygnować z prowadzenia hitowego programu i zapowiedziała kolejny sezon show.

- Jestem jak najbardziej związana z moją stacją. Jestem najdłużej w TVN Style. To jest najdłużej nadawany program. Doczekamy się 25 sezonu „Pani Gadżet”. Już to wiem i mogę ogłosić. To będzie ponad 12 lat. Ja jestem bardzo z moją stacją związana - przekonywała w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety, jak podaje portal Wirtualne Media, TVN Style w wiosennej ramówce nie planuje emisji kolejnej edycji programu. Stacja nie wyklucza jednak powrotu formatu w przyszłości. Nie oznacza to też, że dziennikarka zniknie z ekranów.

- W wiosennej ramówce TVN Style nie pokażemy nowych odcinków „Pani Gadżet”. Pracujemy za to nad nowym programem z prowadzącą Anną Nowak-Ibisz - przekazało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Wydaje się więc, że chociaż gwiazda straciła posadę gospodyni „Pani Gadżet”, zyskała możliwość zaprezentowania się widzom w całkiem nowej odsłonie.