,

Bruce Willis świętuje 68. urodziny. Przerywa milczenie po ogłoszeniu smutnej diagnozy [WIDEO]

20.03.2023 10:02

Bruce Willis, który wycofał się z aktorstwa po zdiagnozowaniu u niego demencji, obchodził 68. urodziny. Do sieci trafiło nagranie z jego przyjęcia.

WIRE ROOM - Bruce Willis - kadr z filmu
fot. Collection Christophel/East News

19 marca 2023 roku Bruce Willis obchodził swoje 68. urodziny. Na Instagramie pojawiło się urocze nagranie z imprezy, które jest pierwszym wystąpieniem emerytowanego gwiazdora po ogłoszeniu, że choruje na demencję.

Bruce Willis: 68. urodziny aktora

Ikona kina akcji - tak w trzech słowach można nazwać Bruce'a Willisa, który na przestrzeni swojej kariery stał się jednym z synonimów filmowych twardzieli. Niestety w ostatnich latach aktorstwa Willis występował w dużej ilości produkcji wątpliwej jakości. Fani nadal szanowali jego dorobek, a po upublicznieniu informacji o stanie zdrowia aktora, zapewnili mu wsparcie. 

Podobnie zresztą jest jeśli chodzi o najbliższych Willisa. Aktor skończył 68. lat i z tej okazji rodzina i przyjaciele odśpiewali mu "Happy Birthday to You", czyli anglojęzyczną wersję naszego "Sto lat". Na Instagramie Demi Moore — byłej żony Willisa — pojawiło się wzruszające nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak gwiazdor obchodził urodziny.

- Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękuję wszystkim za miłość i ciepłe życzenia — wszyscy je czujemy.

Widzimy, jak Willis zdmuchuje świeczki i cieszy się z niespodzianki, jaką sprawili mu najbliżsi. Nagranie trafiło do sieci miesiąc po podaniu informacji o stanie zdrowia emerytowanego aktora.

Bruce Willis: demencja zakończyła karierę aktora

Rodzina Willisa ogłosiła, że zdiagnozowano u niego demencję w lutym 2023 roku, czyli po około 12 miesiącach po ujawnieniu jego walki z afazją. To schorzenie wywołane postępującą demencją sprawiło, że musiał zrezygnować z kariery aktorskiej.

Rolka Moore nie była jednym materiałem wideo dotyczącym urodzin Willisa. Na Instagramie żony byłego aktora - Emmy Heming Willis, pojawiło się nagranie, w którym modelka zdobyła się na odważne wyznanie. Zdradziła, że odczuwa żal i smutek podczas pierwszych urodzin męża od czasu diagnozy Willisa oraz wyznała, że zaczęła dzień od płaczu. Doszła jednak do wniosku, że musi być silna dla swoich córek i ukochanego.

- Dziś jest jeden z tych dni, w których odczuwam żal i smutek. Ale druga strona medalu jest taka, że mam szczęście czuć wasze ciepło i miłość, skierowane do mojego męża i naszej rodziny. Widzę wasze wiadomości, historie, którymi się dzielicie, i jedyne, co mogę powiedzieć, to dziękuję. Wasze wsparcie pomaga mi i mam nadzieję, że pomoże też w małym stopniu wam, wiedząc, że o was wiem i głęboko rozumiem wasze doświadczenia.

Willis mimo choroby nie został więc sam, ponieważ poza rodziną i przyjaciółmi ma pokaźne grono fanów, które wspiera go z całych sił.

loader

RadioZET.pl/Instagram

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS

Logo radiozet Dzieje się