Obserwuj w Google News

Antek Królikowski wywołał kolejną burzę. „Piszesz to ty czy haker?”

2 min. czytania
09.04.2023 14:11
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski nie ma dobrej passy. W ostatnim czasie na swoim koncie ma więcej wpadek niż sukcesów zawodowych. Teraz ponownie udało mu się wywołać burzę. Wrócił na Instagrama, lecz internauci wcale nie przywitali go z otwartymi ramionami.

Antoni Królikowski wrócił na Instagrama
fot. Pawel Wodzynski/East News

Ostatnio Antek Królikowski zaliczał wpadkę za wpadką. Wywołał głośną aferę po tym, jak został zatrzymany przez policję pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających. Próbował później tłumaczyć, że test na obecność narkotyków w jego organizmie wykrył substancje pochodzące z medycznej marihuany, którą aktor ma zażywać, by poradzić sobie z postępującym stwardnieniem rozsianym.

Jego tłumaczenia nie zażegnały kryzysu wizerunkowego. A kiedy wydawało się, że emocje po aferze z narkotykami już opadły, Antek postanowił ponownie o sobie przypomnieć.

Zobacz także: Mama Antoniego Królikowskiego komentuje zatrzymanie syna. Ma dość

Antoni Królikowski uderzył w Joannę Opozdę

Niecałe dwa tygodnie temu internauci byli świadkami dalszej części konfliktu pomiędzy Antkiem Królikowskim, a matką jego dziecka, Joanną Opozdą. Na instagramowym profilu Królikowskiego pojawiły się prywatne nagrania, na których jego była żona zalewa się łzami, opowiadając o ich związku.

„Cała prawda o mojej chorej psychicznie byłej żonie, prowadziła pamiętnik dla naszego syna, bo uważała, że może umrzeć (...) Stosowała wobec mnie przemoc werbalną i fizyczną. Nie raz, nie dwa, dostałem od niej w twarz. Więc nie osądzajcie mnie, bo nie byliście w moich butach i nie wiecie, jak ciężko było z nią wytrzymać. I, mimo że kocham swojego syna, wiem, że szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dziecko. Nikt by tego nie wytrzymał. Nie pisałem się na takie coś” – mogliśmy przeczytać na instagramie Antka.

Na to aktor również znalazł wytłumaczenie. Stwierdził, że padł ofiarą ataku hakerskiego i robi, co może, by odnaleźć sprawcę. Później na jakiś czas odstawił Instagrama.

Redakcja poleca

Antek Królikowski wrócił. Internauci nie są zadowoleni

Antek wrócił na Instagrama po krótkiej przerwie. Niedawno opublikował na insta story relację z planu zdjęciowego, a później wrzucił nowy post.

Królikowski opublikował w sieci zdjęcie, na którym pozuje z jednym z opiniotwórczych tygodników. Na okładce czasopisma zamieszczono grafikę, przedstawiającą wielkanocnego zająca.

„Wesołych świąt” – napisał Królikowski.

Internauci jednak nie byli w nastroju do wspólnego świętowania. Najwyraźniej nie uwierzyli w tłumaczenia o ataku hakerskim i nie zamierzają pozwolić, by ostatni incydent uszedł mu na sucho.

Z okazji Świąt życzę Ci, abyś lepiej pilnował swojego telefonu, bo w końcu tyle hakerów czyha na Twoje konto - napisał jeden z użytkowników Instagrama.
A to piszesz ty czy haker? - zakpił drugi.
Antek, co robisz w Wielką Sobotę? Bo szukam barana do święconki - zażartował kolejny.

Źródła: RadioZET.pl