Obserwuj w Google News

Brat Tomasza Komendy uderza w Annę Walter. „Korzystała, ile mogła”

2 min. czytania
05.04.2023 09:08

Media znowu podejmują temat Tomasza Komendy. Tym razem nie stawiają poszkodowanego przez wymiar sprawiedliwości Polaka w dobrym świetle. Jego była partnerka ujawniła, na co wydawał pieniądze. Teraz głos zabrał brat Tomasza. W swojej wypowiedzi ujawnił zaskakujące fakty o Annie Walter.

Brat Tomasza Komendy uderza w Annę Walter. „Korzystała, ile mogła”
fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo nastolatki z Miłoszyc. Spędził w więzieniu 18 lat. Po tym czasie sąd uznał jego niewinność i przyznał mu pokaźne odszkodowanie i zadośćuczynienie – w sumie prawie 13 milionów złotych.

Po wyjściu na wolność Komenda próbował ułożyć sobie życie ze swoją wybranką, Anną Walter. Bez powodzenia. Dziś media zalewają zaskakujące informacje o poczynaniach poszkodowanego przez wymiar sprawiedliwości Polaka.

Zobacz także: Tomasz Komenda chciał dostać więcej pieniędzy. Podał oszałamiającą kwotę

Anna Walter ujawniła prawdę. Tomasz Komenda nie płaci alimentów

Anna Walter nie przebierała w słowach, opowiadając o swoim byłym partnerze. Chociaż miała nadzieję na to, że uda im się wspólnie stworzyć rodzinę, szybko przekonała się, że nie ma na to najmniejszych szans.

Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku - oznajmiła w rozmowie z „Pudelkiem” Anna.

Syn Walter i Komendy ma już dwa lata, a jego wychowaniem zajmuje się głównie matka. Tomasz ponoć niechętnie łoży na niego pieniądze.

W rozmowie z „Super Expressem” Walter powiedziała, że ojciec jej dziecka nie zgadza się z wysokością alimentów, które ma płacić. Przy okazji ujawniła, że Komenda wykorzystuje majątek, by prowadzić hulaszczy tryb życia.

Komenda nie różni się niczym od Królikowskiego i innych alimenciarzy, a teraz chce odwoływać się od 4500 zł alimentów. Milioner, który wydaje 2 razy tyle na używki, alko i przypadkowe koleżanki - powiedziała Anna.

Była partnerka nie jest jedyną osobą, która czuje się skrzywdzona przez zachowanie Komendy. Niedawno głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Klemański, brat Tomasza.

Redakcja poleca

Brat Tomasza Komendy zaatakował Annę Walter?

Wiele do zarzucenia mają Komendzie także inni członkowie jego rodziny. Niedawno wyszło na jaw, że Tomasz odciął się od bliskich.

Spełnia marzenia wszystkich, tylko nie swoje. Zniknął. Więcej telefonu od nas już nie odebrał. Mój syn okazał się tchórzem. Nawet nie potrafił się z nami pożegnać - zwierzała się Onetowi matka Tomasza Komendy.

Krzysztof Klemański również zdobył się na komentarz. Nie szczędził gorzkich słów Annie Walter. Zarzucił jej między innymi wykorzystywanie majątku Komendy.

Anna również przyczyniła się do tego, co teraz się z nim dzieje. Korzystała, ile mogła, póki nie została odstawiona na boczny tor. Po dwóch miesiącach znajomości Tomek wprowadził się do niej, a kilka miesięcy później: ciąża. A teraz wojna w sądzie - powiedział rozżalony Krzysztof.

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl/Onet.pl/Pudelek.pl