Obserwuj w Google News

Wzruszający wpis Lisy Marie Presley. Opublikowała go w rocznicę śmierci syna

2 min. czytania
14.07.2022 12:02
Zareaguj Reakcja

Lisa Marie Presley dwa lata temu przeżyła śmierć ukochanego syna, Benjamina Keougha. W rocznicę jego śmierci postanowiła opublikować wzruszający i szczery wpis na Instagramie.

Lisa Marie
fot. Instagram.com/ Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię. Gwiazda straciła swojego syna - Benjamina Keougha, który popełnił samobójstwo. Mężczyzna miał tylko 27 lat. Jego ciało z raną postrzałową znalezione zostało 12 lipca 2020 roku w domu Benjamina w Kalifornii.

Zobacz też:  Benjamin Keough nie żyje. Wnuk Elvisa Presleya miał zaledwie 27 lat

Wzruszający wpis Lisy Marie Presley. Opublikowała go w rocznicę śmierci syna

W rocznicę śmierci Benjamina na profilu jego mamy pojawił się szczery i bardzo poruszający wpis.

"Kilka lat temu, w Dzień Matki, zrobiliśmy z synem identyczne tatuaże. To celtycki węzeł wieczności. Starannie wybraliśmy wzór, który będzie symbolizował naszą więź i wieczną miłość. Jesteśmy związani na wieczność" - napisała pod zdjęciem, na którym widać ich tatuaże. Na wzruszający wpis zdobyła się również siostra Benjamina - Riley.

"Nie ma godziny, w której bym o tobie nie myślała i nie tęskniła. To już dwa lata, odkąd odszedłeś, a nadal nie mogę uwierzyć, że cię nie ma. Tak bardzo cię kocham, mój Ben Ben" - napisała córka Lisy Marii Presley.

Dwa lata po śmierci mężczyzny, wciąż oficjalnie nie wiadomo, dlaczego zdecydował się na tak drastyczny krok. Wiadomo natomiast, że Keough był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Przed śmiercią przebywał na odwyku. Plotkuje się, że wpływ na jego zachowanie miała mieć nauka scjentologów. Mężczyzna spoczywa na terenie rodzinnej posiadłości, Graceland, obok sławnego dziadka, Elvisa Presleya.

Benjamin Keough urodził się 22 października 1992 roku w Tampie na Florydzie. Był najmłodszym dzieckiem Lisy Marie Presley i Danny'ego Keougha. Benajmin zajmował się tworzeniem muzyki. W 2009 roku podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Universal.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel.  22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel.  22 484 88 01

Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel.  22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)