Zamknij

Wpadka w TVP Info. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co słyszą [WIDEO]

10.01.2022 22:28

Wpadka na antenie TVP Info. W trakcie relacji spod Sejmu widzowie nagle usłyszeli motyw muzyczny z czołówki Dziennika Telewizyjnego. Wideo trafiło do sieci, a internauci drwią, że w serwisie TVP zrobiło się jak za dawnych lat. 

Wpadka w TVP Info
fot. Twitter:@OgladamW

Wpadki w programach TVP stały się popularnym tematem żartów. Widzowie pieczołowicie tropią wszelkie pomyłki, błędy i lapsusy prezenterów, a następnie zamieszczają je w sieci, by wspólnie pożartować z "profesjonalizmu" prezentowanego na antenie telewizji publicznej. Trzeba przyznać, że ostatnio powodów do śmiechu nie brakuje i nie są to tylko zabawne wpadki w "Familiadzie" czy śmieszne odpowiedzi w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Aktualnie widzowie komentują absurdalną sytuację, do której doszło w programie "Sprawa dla reportera", a także błąd ortograficzny wyłapany w ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie". Uwadze widzów nie umknęło także wymowne hasło przemycone na antenie TVP przez gości śniadaniówki, którzy chcieli w ten sposób wyrazić protest wobec zachowania telewizji publicznej. Na tym jednak nie koniec. Do sieci trafiło wideo z zabawną wpadką w programie TVP Info.

Wpadka w TVP Info. W tle relacji muzyka z Dziennika Telewizyjnego

W jednym z ostatnich wydań serwisu TVP Info miała miejsce zaskakująca scena. Kiedy na wizji reporter przeprowadzał relację spod Sejmu, nagle w tle pojawił się słynny motyw muzyczny z czołówki Dziennika Telewizyjnego. Wideo natychmiast trafiło na Twitter i zostało żartobliwie skomentowane przez internautów.

Złoto! Tylko patrzeć jak nieszczęsny montażysta dźwięku wyleci z pracy, bo nie zdążył usunąć melodii DTV w tle. 

Krzyczą "Łże jak PiS" - dla tych, którzy nie zrozumieli 

Hahaha, przeniósł się teraz w inne miejsce - skomentowali reakcję reportera, który musiał stanąć z dala od grupy protestujących.

To najprawdopodobniej ktoś ze zgromadzonych puścił muzykę z Dziennika Telewizyjnego, gdy zobaczył wejście na żywo dziennikarza TVP Info.

Udana akcja?