Obserwuj w Google News

Wpadka prezentera BBC hitem internetu. Zrobił to na wizji. "Niesamowite sceny" [WIDEO]

2 min. czytania
07.07.2022 16:42
Zareaguj Reakcja

Dziennikarz Scott Bryan opublikował w sieci nagranie, które rozbawiło internautów do łez. Prezenter stacji BBC postanowił zrelaksować się w studio, zapominając, że w każdej chwili może pojawić się na wizji i zaliczył zabawną wpadkę. 

Post Scotta Bryana
fot. screen: Twitter @scottygb

Programy telewizyjne emitowane na żywo to wyjątkowe wyzwanie dla prezenterów i całej ekipy pracującej przy danym formacie. Wiele rzeczy może pójść nie tak, a nawet najmniejszy błąd czy wpadka z łatwością zostać dostrzeżone przez widzów.  Wielokrotnie dziennikarze i prowadzący stawali się gwiazdami zabawnych nagrań i żartów publikowanych w internecie, w dobie wszechobecnej sieci łatwo stać się bohaterem dowcipów lub zostać skrytykowanym za z pozoru niewielki błąd. Dotkliwie przekonała się o tym w ostatnim czasie Danuta Holecka, szefowa "Wiadomości" TVP źle wymówiła nazwisko chińskiego sportowca, niemal natychmiast zostając obiektem drwin internautów.

Oczywiście wpadki na wizji pojawiają się na całym świecie, nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze mogą mieć gorszą chwilę, zapomnieć się lub po prostu przegrać z zawodową rutyną. Nie inaczej było w przypadku prezentera stacji BBC News, który postanowił wykorzystać chwilę, kiedy widzowie mieli go nie widzieć, i postanowił odrobinę zrelaksować. Niestety, jego zachowanie zobaczyli widzowie, a zabawne nagranie w sieci umieścił reporter Scott Bryan.

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Wpadka prezentera BBC News. Scott Bryan opublikował w sieci zabawne nagranie

Na profilu Scotta Bryana na Twitterze pojawiło się zabawne nagranie z udziałem jego kolegi z branży. 59-letni prezenter Tim Willcox, kiedy na ekranach emitowano relację z Downing Street, postanowił zrelaksować się i sprawdzić coś w swoim telefonie komórkowym. Problem w tym, że w pewnym momencie kamera ponownie pokazała, co dzieje się w studio, zaskakując Willcoxa w niezbyt profesjonalnej pozycji.

- Niesamowite sceny: BBC News przypadkowo przeniosło transmisję do swojego studia informacyjnego, pokazując prezentera z nogami na biurku - opisał nagranie Scott.

Oczywiście internauci nie kryli rozbawienia zabawną wpadką, nagranie cieszy się dużą popularnością, nie brakuje także ironicznych komentarzy.

- Przynajmniej zdjął buty przed położeniem stóp na biurku.

- Wszyscy robimy teraz to samo

- Robię tak dzisiaj, z wyjątkiem tego, że mam na sobie szorty i sandały. On jest każdym z nas! - czytamy.

Z pewnością Tim Willcoxa po zabawnej wpadce zyskał więcej fanów, niż krytyków.