Obserwuj w Google News

Victoria i David Beckhamowie obchodzą 22. rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane materiały [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2021 16:34

Victoria i David Beckhamowie świętują 22. rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilach społecznościowych małżonków pojawiły się niepublikowane materiały z m.in. ich ślubu. To nie lada gratka dla ich fanów.

David i Victoria Beckham
fot. Rex Features/East News

Victoria i David Beckhmowie obchodzą 22. rocznicę ślubu. Para poznała się w 1996 roku i od tamtego momentu tworzą jeden z najpiękniejszych związków show-biznesu. Projektantka i była gwiazda Spice Girls oraz sportowiec doczekali się czwórki dzieci: trzech synów i córki. Z okazji 22. rocznicy na profilu zakochanych pojawiły się niepublikowane dotąd materiały ze ślubu oraz migawki z życia pary. Victoria zamieściła na Instagramie filmik pokazujący historię ich miłości. Na wideo widać m.in. sceny ze ślubu, fragmenty prywatnych filmików z ich pociechami oraz kilka wspólnych wystąpień.

Zobacz też:  David i Victoria Beckham przeszli koronawirusa. "To było kilka trudnych tygodni"

 Victoria i David Beckhamowie obchodzą 22. rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane materiały [FOTO]

Z kolei David zdecydował się zamieścić zdjęcia razem z ukochaną oraz rodzinną fotografię, na której pozuje razem z żoną i dziećmi. Takie materiały to nie lada gratka dla ich fanów, którzy śledzą w sieci każdy post i mocno trzymają za nich kciuki. Pod postami pary posypało się mnóstwo ciepłych słów oraz oczywiście gratulacji.

David i Victoria poznali się w 1996 roku. Beckham był wtedy gwiazdą piłki w Manchesterze United, z kolei Victoria razem z zespołem Spice Girls podbijała świat. Spotkali się podczas charytatywnego meczu w Londynie. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ich ślub odbył się 4 lipca 1999 roku w zamku Luttrellstown pod Dublinem. Uroczystość kosztowała ponad milion funtów.