Obserwuj w Google News

David i Victoria Beckham przeszli koronawirusa. "To było kilka trudnych tygodni"

2 min. czytania
09.09.2020 09:54
Zareaguj Reakcja

David i Victoria Beckham przeszli koronawirusa. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdorska para miała zarazić się  COVID-19 po powrocie ze Stanów Zjednoczonych w marcu. Według informatorów dla Beckhamów tamte tygodnie był bardzo ciężkie.

David i Victoria Beckhamowie
fot. Face to face/ Reporter/East News

David i Victoria Beckhamowie mieli koronawirusa. Gwiazdorska para podobno miała zarazić się w marcu po powrocie do Anglii ze Stanów Zjednoczonych. Para miała polecieć do USA w marcu w sprawach służbowych.

David Beckham jest właścicielem klubu sportowego Inter Miami i kilka miesięcy temu poleciał razem z żoną do Los Angeles, aby odbyć kilka zawodowych spotkań. Podobno na jednym z nich zarazili się koronawirusem.

David i Victoria Beckham mieli koronawirusa. Para zaraziła się w USA

"Wzięli udział w kilku eleganckich imprezach, ponieważ David pełnił obowiązki promocyjne, ściskali ręce i witali się z fanami oraz różnymi dygnitarzami klubowymi. Następnie polecieli do Londynu, skąd przetransportowali się prosto do swojej posiadłości w Cotswolds - cytuje informatora Page Six.

Po spotkaniu David miał źle się czuć, a u Victorii pojawił się ból gardła i gorączka. To jeszcze nie wszystko. Podobne objawy miał też mieć personel Beckhamów: kierowcy, ochroniarze i asystenci. Victoria bardzo przeraziła się tym, że razem z mężem mogli pozarażać inne osoby.

"Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni" - podkreśla informator.

Cała rodzina Beckhamów spędziła kilka tygodni w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii, natomiast wyjeżdżając do Włoch i Grecji poddali się szczegółowym badaniom, aby mieć pewność, że są całkowicie zdrowi.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl