Obserwuj w Google News

Tiktokerka ma jedną rękę większą niż drugą. „Mówią mi, jaka piękna jestem” [FOTO]

2 min. czytania
23.09.2022 12:07
Zareaguj Reakcja

Olivia Klopchin to tiktokerka, która od dziecka choruje na malformację naczyniową. Choroba sprawiła, że dziewczyna ma jedną rękę większą niż drugą. Na TikToku pokazuje swoje życie i inspiruje innych do wiary w siebie.

Olivia Klopchin
fot. TikTok/@oliviaklopchin_/screen

Olivia Klopchin to tiktokerka, której filmiki zyskały już miliony polubień. Zdecydowała się prowadzić swój profil w popularnym serwisie, by pokazywać swoje życie i nietypową chorobę – malformację naczyniową – z którą zmaga się już od dziecka.

Kiedy miała zaledwie miesiąc, zdiagnozowano u niej rzadkie schorzenie, z powodu którego jej jedna ręka jest większa niż druga. Widać na niej także podskórne „guzy”, spowodowane rozrostem naczyń krwionośnych. Olivia chce na TikToku pokazać, że mimo odmiennego wyglądu można się kochać i akceptować swoje ciało.

Zobacz także: Zabił własną matkę i planował morderstwo premiera. Młody aktor skazany

Tiktokerka ma jedną rękę większą niż drugą. „Mówią mi, jaka piękna jestem” [FOTO]

Olivia Klopchin założyła profil na TikToku, chcąc pokazać innym swoją chorobę. Sama zauważa, że w życiu nie spotkała osoby z podobnym schorzeniem, co ona. Olivia pokazuje w serwisie zarówno żartobliwie filmiki, jak i prawdziwie inspirujące treści, będące wsparciem dla osób, które doświadczają hejtu w sieci. Ona sama bardzo często się z tym spotyka. Niektórzy piszą jej, że woleliby amputować rękę i nosić protezę, jednak Klopchin podchodzi do tego z dystansem. W odpowiedzi publikuje filmiki, na których mówi na przykład, że zrobiła sobie tatuaż na zdrowej ręce, by teraz obydwie były udekorowane.

Podkreśla, że wśród internetowego hejtu wciąż jest wiele osób, które mówią jej, że jest piękna i gratulują pewności siebie.