Zamknij

The Voice of Poland: Wiktor Dyduła przerywa milczenie. Skomentował finał

06.12.2021 08:04

Finał "The Voice of Poland 12" już za nami, a zwyciężyła w nim Marta Budrynowicz. Niestety, nie spodobało się to dużej grupie widzów, którzy przekonywali w sieci, że głosowanie było ustawione. Za największego przegranego uznano Wiktora Dydułę, który dla wielu osób miał być zwycięzcą. Teraz zdobywca czwartego miejsca przerwał milczenie i skomentował wyniki.

Wiktor Dyduła
fot. TRICOLORS/East News

"The Voice of Poland" od pierwszej edycji cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów. Każdy odcinek ogląda średnio blisko 2 milionów osób, a program wywołuje niemałe emocje. Wrażeń dostarczają nie tylko zmagania uczestników w poszczególnych odcinkach, ale przede wszystkim wielki finał. W sobotę 4 grudnia odbył się ostatni odcinek dwunastej już edycji show. Zwyciężyła w nim Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Wielu fanów nie kryło niezadowolenia z takiego obrotu sprawy. Niektórzy widzowie przekonywali, że w programie doszło do ustawki, szczególnie że faworyt wielu osób - Wiktor Dyduła - zajął ostatnie miejsce w finale. Wynik ten był wręcz szokiem. Teraz zdobywca czwartego miejsca przerwał milczenie.

Zobacz także: Opozda znalazła hejterkę, która życzyła jej śmierci. Opublikowała jej dane. "Nikt nie jest anonimowy"

The Voice of Poland: Wiktor Dyduła szczerze skomentował finał programu

W swoim najnowszym wpisie Wiktor dokładnie opisał swoje wrażenia podczas prac na planie "The Voice of Poland". Sporo uwagi poświęcił finałowemu odcinkowi, dziękując za pomoc zarówno jurorom, jak i osobom, z którymi przyszło mu rywalizować. Co ważne, w jego wpisie nie ma nawet krzty żalu. Dyduła jest zadowolony z przebiegu całego programu i przekonuje, że przez cały czas atmosfera była bardzo przyjacielska, a jurorzy dali mu wiele cennych rad.

W swoim wpisie Wiktor podziękował wszystkim, którzy go wspierali: rodzinie i przyjaciołom, koleżankom i kolegom z programu, trenerom oraz całej realizacji show.

Oczywiście chcę również podziękować moim trenerom @tomsoniziofficial i @alekbaron za zaufanie i dostrzeżenie we mnie potencjału, co pozwoliło mi przeżyć tę niesamowitą przygodę. Dzięki Wam mogłem rozwinąć skrzydła. Jesteście THE BEST! Również jestem ogromnie wdzięczny za każdą radę, wskazówkę i komplementy! Biorę to wszystko do serca i będę już trzymać do końca życia! Naprawdę należy się Wam wszystkim wielki szacunek za ogrom pracy podczas trwania show i za żarty za kulisami, które rozluźniały każdego z nas! Bez Was to niiiiiic! A z Wami to wszystko! Chapeau Bas! - napisał Dyduła.

W komentarzu poinformował, że teraz zamierza skupić się na pracy nad nowym materiałem.

Zabieram się teraz do pracy, bo chcę Wam dostarczyć pięknie opakowane własne utwory! Do zobaczenia! Trzymajcie za mnie kciukyyyy, bo teraz będą potrzebne jeszcze bardziej! - stwierdził.

loader