Obserwuj w Google News

Telekamery: Tadeusz Sznuk nie odebrał swojej statuetki. Odczytano wzruszający list

2 min. czytania
01.06.2022 14:05
Zareaguj Reakcja

Tadeusz Sznuk zdobył nagrodę dla "Osobowości 25-lecia" na niedawnym plebiscycie Telekamery, organizowanym przez Tele Tydzien. Prezenter nie pojawił się jednak na gali, a Krystyna Czubówna odczytała specjalny list.

Tadeusz Sznuk
fot. Tomasz Urbanek/East News

Tadeusz Sznuk jest jednym z najpopularniejszych i bardzo cenionych polskich prezenterów, którego znamy z wieloletniego prowadzenia teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Widzowie bardzo cenią go za profesjonalizm i darzą olbrzymią sympatią. Nic dziwnego, że z okazji 25-lecia Telekamer to właśnie Sznuk zdobył jedną z najważniejszych nagród, przyznaną "Osobowości 25-lecia".

Niestety prezenter nie pojawił się na wielkiej gali wręczenia statuetek. Zamiast niego a scenie pojawiła się Krystyna Czubówna, która odczytała specjalny list.

Zobacz także: Zofia Zborowska rozczarowana po skorzystaniu z tanich linii lotniczych. "Nigdy więcej".

Telekamery: Tadeusz Sznuk nie odebrał swojej statuetki. Krystyna Czubówna odczytała wzruszający list

Jak się okazuje, ze względów rodzinnych Tadeusz Sznuk nie mógł być obecny na gali i osobiście odebrać statuetki. Na scenie pojawiła się jednak Krystyna Czubówna, która odczytała specjalny list od prezentera. W krótkiego komunikatu wynika, że prowadzący turniej "Jeden z dziesięciu" jest bardzo zaskoczony taką nagrodą. Wyraził to z typową dla siebie skromnością.

Redakcja poleca

Gratuluje nominowanym i zwycięzcom wszystkich kategorii. Wciąż się zastanawiam... Mamy dziesiątki kanałów i setki programów, w których występują tysiące postaci. Co zatem jest podstawą, esencją osobowości telewizyjnej, skoro ten zaszczytny tytuł przypadł jegomościowi, który głównie zajmuje się czytaniem na głos, ze zrozumieniem, pytań z małych karteczek. Doprawdy dziwny jest ten telewizyjny świat. Z uszanowaniem, Tadeusz Sznuk - przekazała Czubówna.

Przypomnijmy, że dla Tadeusza Sznuka nie jest to pierwsza statuetka Telekamer. Wcześniej odebrał ją w 2016 roku - wowczas dostał specjalną "Złotą Telekamerę".

EN_01202423_0826
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS