Zamknij

Telekamery 2021: Romantyczne wyznanie Mikołaja Roznerskiego. Zwrócił się do ukochanej ze sceny

11.03.2021 08:12

Mikołaj Roznerski zaskoczył wszystkich romantycznym gestem na gali Telekamer 2021. Aktor podczas odbierania statuetki zwrócił się bezpośrednio do swojej ukochanej, Adriany Kalskiej. Choć na co dzień rzadko mówi publicznie o swoich uczuciach, tym razem postanowił zrobić wyjątek.

Mikołaj Roznerski Telekamery
fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najbardziej podziwianych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie serialu "M jak miłość" i błyskawicznie między nimi zaiskrzyło. Początkowo starali się ukrywać swój związek i rzadko pokazywali się razem w miejscach publicznych. Teraz o ich związku wie cała Polska, a widzowie produkcji TVP chętnie śledzą nowinki i doniesienia z ich życia prywatnego.

Ostatnio Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pojawili się razem na uroczystości rozdania Telekamer 2021. Oboje prezentowali się obłędnie - aktor postawił na klasyczny elegancki garnitur z muchą, a jego partnerka wybrała długą, dopasowaną czarną sukienkę. Nie tylko ich stylizacje zwróciły uwagę zebranych osób. Mikołaj Roznerski zaskoczył wszystkich szczerym wyznaniem podczas odbierania statuetki.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie USG. Adriana Kalska jest w ciąży?

Telekamery 2021: Mikołaj Roznerski wyznał ukochanej miłość na scenie

Mikołaj Roznerski rzadko rozmawia z mediami na temat swojego związku. Nieczęsto zdarza mu się również publiczne wyznawanie uczuć. Przy okazji odbierania statuetki zrobił jednak wyjątek. Aktor dużo zawdzięcza rodzinie, która wspiera go w dążeniach do osiągania kolejnych celów. Właśnie dlatego postanowił wyznać miłość na scenie swojej ukochanej oraz synowi, którego doczekał się z poprzednią partnerką Martą Juras.

- Kocham Cię, Aduś! I kocham cię Antoś - powiedział do mikrofonu Mikołaj Roznerski.

Jeszcze bardziej wylewny był na swoim profilu na Instagramie. Pod zdjęciem z gali Telekamer 2021 aktor napisał:

- Drodzy. To ja, Rozner. Chciałbym podziękować tutaj gdy emocje już lekko opadły, chociaż wciąż są ogromne. Bo, jak widzieliście dziś, na scenie zeżarło mnie, pierwszy raz w życiu mnie tak zeżarło, że nie mogłem wydusić przez chwile słowa. Dziękuję Wam widzom za trzykrotne nagrodzenie mnie Telekamerą Teletygodnia. Dziękuję redakcji Teletygodnia. Dziękuję produkcji "M jak miłość" i producentom za to, że dostałem szansę zaistnienia dla telewizyjnej publiczności [...] Dziękuję mojej Adusi za to, że mnie wspiera. Dziękuje mojemu synkowi Antosiowi. Dedykuję tę nagrodę moim najbliższym, mojej Rodzinie, która jest ze mnie dumna.

loader