Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie USG. Adriana Kalska jest w ciąży?

2 min. czytania
11.09.2020 20:10
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska spodziewają się dziecka? Gwiazdor "M jak miłość" pokazał na Instagramie zdjęcie USG. Fani pospieszyli z gratulacjami. Czyżby Adriana Kalska była w ciąży? 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć od początku starają się chronić własną prywatność, w mediach regularnie huczy od plotek o ich związku. Od pewnego czasu spekuluje się, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są zaręczeni, a nawet, że wzięli ślub. Para jednak konsekwentnie unika jednoznacznej odpowiedzi, za to lubi prowokować w mediach społecznościowych. Niedawno w wakacyjnym wpisie Mikołaj Roznerski nazwał Adrianę Kalską swoją "żonką"; teraz gwiazdor "M jak miłość" opublikował intrygujący post, pokazując się ze zdjęciem USG płodu.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą zarówno w życiu, jak i na ekranie. Od kilku lat wcielają się w role Izy i Marcina w serialu "M jak miłość". To właśnie na planie telenoweli Dwójki połączyło ich namiętne uczucie. Choć wielokrotnie donoszono o ich sekretnym małżeństwie, a nawet sugerowano, że Adriana Kalska jest w ciąży, informacje nigdy się nie potwierdziły. Pewne jest jednak to, że aktorska para pobrała się jako Iza i Marcin w "M jak miłość", a w prawdziwym życiu opiekuje się synem Mikołaja Roznerskiego, 10-letnim Antonim. 

Mikołaj Roznerski pokazał piękną siostrę. Tak wygląda Agata Roznerska [FOTO] 

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska spodziewają się dziecka? 

Nowe zdjęcie na Instagramie Mikołaja Roznerskiego wprawiło fanów w konsternację. Aktor sfotografował się ze zdjęciem USG płodu i zamieścił wymowny podpis.

Taka sytuacja - brzmi hashtag.

Część obserwatorów, niewiele myśląc, zaczęła składać gwiazdorowi gratulacje. Inni dla pewności pytali wprost, czy gwiazdor "M jak miłość" zostanie ojcem. 

Ale, że Twoje? Czy jakieś serialowe? Bo nie wiem, czy gratulować - zagadnęła Magda Steczkowska. 

Co bystrzejsi fani zauważyli, że Mikołaj Roznerski oznaczył tytuł filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym bierze udział. Okazało się, że zdjęcie pochodzi z planu, a więc nie jest to ciążowe USG Adriany Kalskiej.

Jest oznaczony film, więc lipa z gratulacji - pisali internauci.

Możemy się założyć, że gdyby Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska faktycznie spodziewali się dziecka, raczej nie podzieliliby się tym faktem w tak spektakularny sposób. Para słynie bowiem z dyskrecji i konsekwentnie chroni swoją prywatność przed mediami.