Zamknij

Tatiana Okupnik śpiewa o nietrzymaniu moczu. "Pier**** w tabu czas"

02.08.2020 23:21

Tatiana Okupnik śpiewa o nietrzymaniu moczu. Artystka pochwaliła się nową "piosenką", którą stworzyła nieco z przymrużeniem oka. Jednak porusza w niej temat bardzo ważny dla wielu kobiet.

Tatiana Okupnik
fot. Instagram/Tatiana Okupnik/Screen

Tatiana Okupnik już od dłuższego czasu mocno koncentruje się na działaniach w sieci. Od kiedy została mamą, wiele uwagi poświęca tematyce okołoporodowej. Często porusza problemy, z jakimi borykają się kobiety po porodzie. Niestety, wiele z nich jest wciąż tematem tabu. Wokalistka postanowiła kilka z nich naświetlić w krótkiej piosence. "Rozwalmy to TABU" - apeluje Okupnik w komentarzu do swojego wideo.

Tatiana Okupnik śpiewa o nietrzymaniu moczu

"Nietrzymanie moczu nie jest fajne, nie. Nietrzymanie stolca raczej chyba też. Gdy depresja męczy cię, specjalisty szukaj wnet, niech pomoże w tym, z czym zmagasz teraz się. Wokół kobiet masa tabu nadal jest, przykleiły jakoś mocno do nas się, ale przecież siła w nas i pier*** w tabu czas. Niech rozpada na kawałki drobne się" - śpiewa,

To nie jest pierwsza piosenka, którą stworzyła Okupnik, by zwrócić uwagę na problemy okołoporodowe. W maju była wokalistka Blue Cafe przyjęła wyzwanie Hot16Challenge i wtedy zarapowała bez pominięcia szczegółów.

"Po co tak temat drąży. Ciągle mówi o porodach, kroczu, depresji w ciąży. Na takie tematy publicznie po prostu mówić nie wypada. Tak proszę pani, tylko mnie coś tam wypada, a mojej znajomej tak mięśnie brzucha rozerwało, że jej jelito grube się na zewnątrz wylało. A ta ślicznota wyjdzie pierwsza z domu z prywatki, bo mocz przeleciał przez wszystkie zapasowe wkładki".

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS