Zamknij

Tatiana Okupnik pokazała szokujące zdjęcia ciała po porodzie. Cierpiała przez błąd lekarzy [FOTO]

Judyta Wanicka
26.05.2020 13:44

Tatiana Okupnik pokazała fankom, jak wyglądało jej ciało tuż po porodzie. Wokalistka Blue Cafe padła ofiarą błędnej decyzji personelu, w wyniku której jej nogi przybrały monstrualne rozmiary. 

Tatiana Okupnik
fot. Instagram:@tatianaokupnik

Tatiana Okupnik zdobyła popularność jako wokalistka zespołu Blue Cafe, z którym wylansowała takie przeboje jak "Do nieba, do piekła", "Kochamy siebie" czy "You May Be in Love". W 2005 roku piosenkarka opuściła grupę, by skupić się na karierze solowej. Po czasie względnej popularności nagle zniknęła z show-biznesu i poświęciła się sprawom rodzinnych. W 2013 roki poślubiła Michała Micielskiego, menedżera Marcina Gortat. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Matyldy (4 l.) i syna Tymona (2 l.).

Była gwiazda Blue Cafe niedawno wróciła na Instagram z serią filmików, w których szczerze opowiada o swoich doświadczeniach z okresu ciąży i macierzyństwa. Okupnik przyznała się do dramatycznych doświadczeń. Po trudnym porodzie zmagała się z komplikacjami fizjologicznymi i depresją. Opowiadając własną historię, starała się przełamać tematy tabu i zachęcić kobiety do odważnego mówienia o swoich problemach.

Tatiana Okupnik opowiedziała o depresji poporodowej: "Chciałam zdjąć brzuch i odłożyć go na półkę"  

Tatiana Okupnik pokazała, jak wyglądało jej ciało po porodzie

W Dniu Matki Tatiana Okupnik zdecydowała się podzielić z fankami kolejnym wstrząsającym wyznaniem. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia ze szpitala zrobione tuż po porodzie. W pierwszej chwili trudno uwierzyć, że te monstrualne nogi należą do słynącej ze zgrabiej figury Tatiany Okupnik. Wokalistka wyjaśnia, że jej ciało przybrało potężne rozmiary w wyniku błędnej decyzji personelu, przez którą podano jej za dużo kroplówek.

Dzień Mam. Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia - zaczęła wpis Okupnik. 

Gwiazda wyznała, że jeszcze nie wróciła do szczytowej formy. Nie ma jednak nic przeciwko temu, by kobiety w podobnej sytuacji wspomagały się operacjami plastycznymi czy treningami, jak choćby Anna Lewandowska, która zaledwie 17 dni po porodzie pochwaliła się prawie płaskim brzuchem. 

Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie ;), siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie!

Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii. Wszystkiego naj, Mamy - napisała Tatiana Okupnik. 

 

RadioZET.pl/jw