Zamknij

Tatiana Okupnik rapuje o problemach po porodzie. Szokujące Hot 16 Challenge [WIDEO]

Maciej Friedrich
29.05.2020 10:24

Tatiana Okupnik dołączyła do wyzwania Hot 16 Challenge. Była wokalistka Blue Cafe odważnie wypowiada się na temat ciąży i skutkach porodu. Także w swojej "szesnastce" nawiązała do tematu, czym wzbudziła kontrowersje.

Tatiana Okupnik rapuje o problemach po porodzie. Szokujące Hot 16 Challenge [WIDEO]
fot. Instagram:@tatianaokupnik

Tatiana Okupnik przez lata należała do grona najpopularniejszych polskich wokalistek. Ogromną sławę zyskała, występując w grupie Blue Cafe,  w której charakterystycznym głosem zachwycała w latach 1998-2005. Zespół wystąpił między innymi na 49. Konkursie Piosenki Eurowizji. Drogi Tatiany i Blue Cafe ostatecznie rozdzieliły się, wokalistka rozpoczęła karierę solową, fonograficzny debiut pokrył się złotem, jednak Okupnik nie wkroczyła do pierwszej ligi polskiej piosenki. Postanowiła poświęcić się rodzinie, jednak nie utraciła wokalnego talentu.

Artystka postanowiła dołączyć do internetowego wyzwania Hot 16 Challenge, które polega na zrealizowaniu krótkich nagrań wokalnych, by wspierać walkę medyków z pandemią koronawirusa. Tatiana od pewnego czasu wzbudza kontrowersje, odważnie wypowiadając się na temat ciąży i porodu, często nie szczędząc szczegółowych opisów. Zdaniem wielu osób opowiada zbyt ekspresyjnie, jednak znalazła się też spora grupa entuzjastów jej naturalności i szczerości. Wokalistka temat ciąży i macierzyństwa podjęła także w swojej "szesnastce".

 Tatiana Okupnik pokazała szokujące zdjęcia ciała po porodzie. Cierpiała przez błąd lekarzy [FOTO]

Tatiana Okupnik o ciąży w Hot 16 Challenge. Przesadziła?

Na profilu Tatiany Okupnik na Instagramie pojawiło się nagranie w ramach Hot 16 Challenge. Artystka po raz kolejny wypowiedziała się o ciąży i niewygodach związanych z porodem. Tym razem w stylistyce rapowej. Trzeba przyznać, że po raz kolejny nie pominęła szczegółów. 

- Po co tak temat drąży. Ciągle mówi o porodach, kroczu, depresji w ciąży. Na takie tematy publicznie po prostu mówić nie wypada. Tak proszę pani, tylko mnie coś tam wypada, a mojej znajomej tak mięśnie brzucha rozerwało, że jej jelito grube się na zewnątrz wylało. A ta ślicznota wyjdzie pierwsza z domu z prywatki, bo mocz przeleciał przez wszystkie zapasowe wkładki - próbowała swoich sił w rapie Okupnik.

Była wokalistka Blue Cafe podkreśla także, że historia każdej z kobiet toczy się inaczej.

- Często nieświadomy mijasz nas na ulicy. Jesteśmy w twej rodzinie i twojej kamienicy. I każda z nas po cichu rozpada się w swej rzeczywistości. Choć niby dobrze wiemy, że nie ma jednego modelu kobiecości. Czy nie masz dzieci, czy je masz, czy nie było ci dane. Historie inne, emocje takie same - słuchamy.

Trafił do was przekaz Tatiany?

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF