Zamknij

Skandal w „Hotelu Paradise”. Widzowie oburzeni: „Co za banda wieśniaków”

15.09.2022 16:44

Kolejny odcinek „Hotelu Paradise” wywołał oburzenie wśród widzów. Poszło o zachowanie Mikołaja wobec jednej z uczestniczek, która popłakała się przed kamerami i powiedziała, co myśli o całej sytuacji.

Hotel Paradise
fot. screen Instagram hotelparadise.tvn7

W aktualnej edycji „Hotelu Paradise” tradycyjnie zaczynają nawiązywać się relacje, a także wywiązywać konflikty. Do ostrego spięcia doszło podczas niewinnej imprezy – uczestnicy mieli przebrać się za duchy. Przebrania zostały wykonane z prześcieradeł, a twarze malowali farbami. Właśnie wtedy Mikołaj w okrutny sposób naśmiewał się z Szahiry.

Zobacz także: Hotel Paradise 6: Igor schudł 50 kilogramów. Był prześladowany z powodu wagi? "Trauma na lata" [FOTO]

Hotel Paradise: Mikołaj nazwał Szahirę najbrzydszą z dziewczyn

- No jak ty wyglądasz, kobieto. Jakbym cię zobaczył w szarej bramie, to bym się wystraszył. Uciekałbym, ile mogę. I co? Przynajmniej szczery jestem. Nie doceniasz tej szczerości? - dopytywał Mikołaj.

Wcześniej uczestnik nazwał Szahirę najbrzydszą dziewczyną. Tego było już za wiele – kobieta rozpłakała się przed kamerami i zastanawiała się, dlaczego Mikołaj traktuje innych w tak okrutny sposób.

- Wydaję mi się, że osoby, które cisną po drugiej osobie, to wynika z ich kompleksów. To wynika z tego, jak żyli, czego są nauczeni, bo wszystko, co robimy dzisiaj, bierze się skądś. Jeżeli on dzisiaj po mnie ciśnie i śmieje się cały czas z tego, że ja kebab, że ja taka i taka, to skądś to się wzięło – mówiła Szahira.

Uczestniczka przyznała, że początkowo zaczęła śmiać się z całej sytuacji, ale tylko dlatego, aby nie dać po sobie poznać urazy. Bardziej przejmuje się tym, że uwagi dotyczą jej ciała – sama stara się walczyć z dodatkowymi kilogramami.

- Pomimo tego, że ja próbuje z tego żartować, to boli. Jestem kobietą i ja nie jestem taka silna. Jego zdanie mnie nie interesuje, ale jego zdanie to jest zdanie większości ludzi i znajdą się tacy ludzie, że nie wiem. Jest mi przykro, po prostu pękłam – relacjonowała uczestniczka.

- Laska wygląda normalnie, jak co druga Polka. Nie jest w ogóle gruba ani otyła. Co za banda wieśniaków – czytamy w komentarzach napisanych przez widzów.

- Bo jak ktoś nie jest chudy, tylko normalny to już gruby. Ten świat schodzi na psy – podsumowała kolejna osoba.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS