Zamknij

Hotel Paradise: Launo przekazała dramatyczne wieści. Spłonął jej dom rodzinny

14.06.2022 09:43

Launo Klaudia Kardel, która brała udział w programie „Hotel Paradise”, przekazała dramatyczne wieści. Poinformowała obserwatorów w mediach społecznościowych, że spłonął jej dom rodzinny.

Launo Klaudia Kardel
fot. screen Instagram launokardel

Launo była uczestniczką czwartej edycji „Hotelu Paradise”. 22-latka na co dzień zajmuj się piercingiem. Uwielbia tatuaże – na swoim ciele wytatuowała nawet imiona innych uczestniczek show TVN, z którymi się zaprzyjaźniła. Nie tak dawno głośno było o jej konflikcie z Wiktorią z tej samej edycji. Została oskarżona o zawiść i mściwość, a wcześniej hejterzy mieli porysować jej samochód.

Zobacz także: Hotel Paradise: Fani oburzeni ślubnymi zdjęciami Marietty. "Jak można tak cycki wywalać?" [FOTO]

Hotel Paradise: Spłonął dom rodzinny uczestniczki

Po przykrych przeżyciach w „Hotelu Paradise” Launo przyznała, że nie będzie zbyt dobrze wspominać przygody w programie TVN. Kilka osób uznała za toksyczne. Fani podzielili się na dwa obozy – nie wiedzieli, kto ma rację i kto mówi prawdę.

Launo jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła ponad 135 tys. obserwatorów. Teraz jednak poinformowała, że w internecie będzie jej mniej. Wszystko przez wydarzenie, które dla wielu osób byłoby przytłaczające.

- Miałam poruszyć tu kilka kwestii, ale potrzebują paru dni, aby dojść do siebie i zająć się trochę rodziną – napisała Launo na Instastory.

- Spalił mi się wczoraj dom rodzinny i nie mam głowy do pozytywnego vibe. Moje relacje będą ograniczone, Instagram to też moja praca - mam nadzieję, rozumiecie. Wrócę z tematami, jak tylko ogarnę sytuację – wyjaśniła uczestniczka „Hotelu Paradise”.

Launo instastory
fot. screen Instagram launokardel
loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS