Zamknij

Rutkowski zapowiedział sensacyjną konferencję prasową. „Ujawnię informacje o Iwonie P.”

Anna Skalik
06.10.2022 18:13

Krzysztof Rutkowski odgraża się Iwonie Pavlović. Były detektyw zapowiedział konferencję prasową, na której ma ujawnić fakty w sprawie „Wojtka z Zanzibaru”. Jak przekonuje w mediach społecznościowych, podczas spotkania z prasą poruszy także temat „Iwony P.”.

Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram/@detektywkrzysztofrutkowski/screen/@ivonapavlovic/screen

Na Instagramie Krzysztofa Rutkowskiego pojawił się krótki wpis z zapowiedzią konferencji prasowej, która odbyć się ma przed Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Detektyw-celebryta zdradził, że wraz z ekipą przekaże informacje o Wojciechu Ż., czyli słynnym „Wojtku z Zanzibaru”, jak i w sprawie osób, które mają być związane z tą sprawą. Rutkowski mówi też, że ma na myśli m.in. „Iwonę P.”. Z treści wpisu można wnioskować, że chodzi o Czarną Mambę. Już wcześniej Rutkowski odgrażał się, że ujawni, w jaki sposób jurorka „Tańca z gwiazdami” rzekomo ma być „zamieszana” w „aferę zanzibarską”.

Zobacz także: Miss Krymu ukarana przez Rosję za śpiewanie wymownej piosenki. Nazwano ją ekstremistką

Krzysztof Rutkowski odgraża się Iwonie Pavlović. Ma ujawnić jej rzekome powiązania z „aferą zanzibarską”

Jak widać, właśnie nadszedł czas ujawnienia informacji, zdobytych przez Rutkowskiego. Na Instagramie były detektyw zapowiedział briefing prasowy poświęcony tej sprawie.

W dniu 6 października 2022 r. o godzinie 13:30 przed Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku, przy ul. Okopowej 15 (wejście główne) odbędzie się briefing prasowy Krzysztofa Rutkowskiego, który przekaże Państwu informacje na temat poszukiwanego listem gończym Wojciecha Ż., słynnego „Wojtka z Zanzibaru”, który wyłudził milionowe kwoty od tzw. inwestorów w nieruchomości na Zanzibarze – informuje Rutkowski.

Przekażemy również informacje o innych osobach związanych z tą sprawą, m. in. o Iwonie P., która miała udzielać na Zanzibarze lekcji tańca, a mogła doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poszkodowanych, którzy zgłosili się do Biura Rutkowski – dodaje.

Konflikt pomiędzy słynną instruktorką tańca a Krzysztofem Rutkowskim stał się medialnym tematem przy okazji udziału byłego detektywa w „Tańcu z gwiazdami”. Rutkowski dostał od Iwony Pavlović najniższą notę, z czym nie bardzo chciał się pogodzić. Uważał, o czym pisał w mediach społecznościowych, że niska ocena jego tanecznych popisów ma związek z „jadem” jurorki, która się na nim odgrywa za sprawy niezwiązane z programem. Mówił wprost, że od pewnego czasu jego biuro bada sprawę Wojciecha Ż. i przekonywał, że pojawia się w niej nazwisko Czarnej Mamby. Zaznaczał, że niebawem przekaże, co ustalił w związku ze sprawą, a także wyrażał obawy o to, by Interpol przypadkiem „nie wywlókł Iwony Pavlović zza jurorskiego stołu”.

detektyw Rutkowski
fot.

Instagram/@detektywkrzysztofrutkowski/screen