Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł będą mieli dziecko? Potwierdzili wymownym obrazkiem [FOTO]

13.08.2021 16:16

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" w programie nie ukrywał, że z przyszłą partnerką chciałby założyć rodzinę. Wygląda na to, że marzenie hodowcy szkockich krów spełni się przy ukochanej Marcie. Para w wymowny sposób potwierdziła rodzinne plany. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
fot. Instagram:@marta_paszkin

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska wyraźnie zauroczył się atrakcyjną germanistką z Warszawy, która samodzielnie wychowuje kilkuletnią córkę i dość szybko odprawił pozostałe kandydatki, żeby skupić się na budowaniu związku z Martą.

Zaraz po programie Bodzianny i Paszkin wystąpili razem w "Dance Dance Dance". Taneczny show, choć bardzo stresujący, pozwolił im umocnić relację i ostatecznie podjąć decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Para znalazła już odpowiedni dom, lecz zanim się do niego wprowadzi, musi przeprowadzić gruntowny remont. Tymczasem fani liczą po cichu, że Marta i Paweł wkrótce przekażą radosną nowinę o ślubie. Ostatnio na Instastories Marty pojawiły się zdjęcia, mogące sugerować, że gwiazda "Rolnika" właśnie zaczyna rozglądać się za jakąś kreacją. Nic dziwnego, że fanów zaciekawiły także ich plany odnośnie powiększenia rodziny. 

Rolnik szuka żony: Paweł i Marta planują mieć dzieci

Paweł i Marta zorganizowała niedawno instagramowe Q&A. Internauci byli ciekawi różnych rzeczy, m.in. tego, jak idzie budowa domu i czy często dochodzi między nimi do kłótni. Okazuje się, że kością niezgody jest w ostatnim czasie projekt kuchni wymyślony przez Pawła. Marta kręci nosem, że nie będzie miała w niej za wiele miejsca.

Naturalnie nie mogło zabraknąć pytania o kwestie rodzinne, a konkretnie o to, czy gwizdy "Rolnika" zamierzają mieć dzieci. Odpowiedź nie padła wprost, ale obrazek zamieszczony w tle wyraźnie sugerował, że mają to w planach. 

Nic się w tym zakresie nie zmieniło... - zapewnili. 

Przypomnijmy, że Marta ma córkę Stefanię. Dziewczynka polubiła się już z Pawłem, a wkrótce czeka ją wyprowadzka ze stolicy i zmiana szkoły. 

Rolnik szuka żony 8: na widok tego farmera widzów zamurowało! "Co taki facet robi w programie?"

marta paszkin
fot. Instagram:@marta_paszkin
loader