Zamknij

Rolnik szuka żony 9: widzowie zniesmaczeni po wizytówkach. "Hipokryzja level hard". Wybrali osoby pod TVP?

Judyta Wanicka
19.04.2022 15:06

W święta wyemitowano odcinek zerowy programu "Rolnik szuka żony 9". Marta Manowska przedstawiła wizytówki ośmiu osób, do których będzie można wysyłać listy. Widzowie zauważyli jednak pewną prawidłowość w doborze uczestników i drwią, że randkowy show TVP powinien zmienić nazwę. 

Mata Manowska
fot. Instagram:@rolnikszukazony

"Rolnik szuka żony 9" pojawi się jesienią na antenie telewizyjnej Jedynki, tymczasem w minione święta wyemitowano odcinek zerowo nadchodzącej edycji. Marta Manowska przedstawiła ośmioro kandydatów, którzy walczą o szansę na poszukiwanie miłości przed kamerami. Wśród zaprezentowanych są dwie kobiety: 25-letnia Klaudia i 38-letnia Kasia. U tej drugiej widzowie zauważyli pewne podobieństwo fizyczne do Kamili Boś z poprzedniego sezonu "Rolnika". 

Jak łatwo było zauważyć, w gronie kandydatów przeważają młodzi rolnicy, z czego większość jest po dwudziestce. Najstarszy - Tomasz - ma 41 lat. Brak starych gawędziarzy i erotomanów - zauważyli internauci, zadowoleni, że produkcja wyciągnęła wnioski po poprzednich sezonach. Komentujący zauważyli także pewną zbieżność w poglądach zaproszonych rolników i wysnuli wniosek, że osoby do programu TVP są dobierane z konkretnego klucza. 

Rolnik szuka żony 9: wizytówki kandydatów wywołały dyskusję

Po emisji odcinka część internautów zarzuciła produkcji show, że ta wybrała wyłącznie rolników deklarujących wartości propagowane przez telewizję publiczną. 

Tytuł programu proponowałbym zmienić na "Święty szuka żony". Sami czyści katolicy szukający nieskalanych dziewic, broń boże bez diabła w postaci dzieci z poprzedniego związku… Wielokrotnie "praktykujący" przed ślubem, ale do ołtarza muszą iść priorytetowo. Hipokryzja level hard. Na tym raczej związku się nie zbuduje… - komentują uszczypliwie fani programu. 

Dokładnie! Strasznie ich wybielają jakby w tych wizytówkach.

Szkoda, że brak seniorów... Poza tym uważam, że celowo TVP wybiera tylko tych od "wartości" (czytaj: kościół, kościół, kościół), inni rolnicy się nie zgłaszają.

Sami święci katolicy, normalnie dziewice i anioły jak się patrzy na te wizytówki. A potem w programie wychodzi, jakie mają charakterki. Żenada... 

Listy można wysyłać do 17 maja. Odcinki 9. edycji "Rolnika" zostaną wyemitowane we wrześniu tego roku, wtedy też poznamy pięcioro uczestników, których losy będzie można śledzić w programie. Macie już swoje typy wśród zaprezentowanych rolniczek i rolników? 

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen