Zamknij

Partnerka Rezigiusza walczy o życie? Dramatyczny wpis youtubera. "Zycie obróciło się do góry nogami" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.04.2022 08:10

Remigiusz Wierzgoń, znany w sieci jako Rezigiusz, opublikował na Instagramie dramatyczny wpis. Znany youtuber poinformował, że jego partnerka "dzielnie walczy w szpitalu". Czy życie jego ukochanej jest zagrożone?

Rezigiusz
fot. screen: Instagram / rezigiusz

Remigiusz Wierzgoń to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, który zyskał także dużą popularność, że otrzymał pracę w telewizji. 25-letni obecnie internetowy twórca zadebiutował w serwisie w roku 2011 i szybko zyskał rozpoznawalność dzięki kanałowi "Born To Be a Gamer". Doskonale wpasował się w rozwijającą modę na profile gamingowe, z czasem stworzył także nowe kanały, na których publikuje różnorodne treści. Jego subskrybentów liczy się w milionach, a on sam stał się gwiazdą. Jest właścicielem marki odzieżowej, zajmuje się działalnością charytatywną, na swoim koncie ma także sukcesy telewizyjne. W 2015 rok był jednym z prowadzących "The Voice of Poland", był także jednym z jurorów programu "The Brain".

Popularny Rezigiusz wielokrotnie chwalony jest przez fanów za naturalność i szczerość. Jak wiele innych sieciowych celebrytów, Wierzgoń jest w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,5 miliona użytkowników, z którymi youtuber dzieli się informacjami z życia zawodowego i osobistego. Niestety, najnowszy wpis jest wyjątkowo smutny i niepokojący. Rezi opublikował zdjęcie ze szpitala, gdzie jego ukochana ma toczyć ciężką walkę.

Dramat znanego youtubera. Partnerka Rezigiusza trafiła do szpitala

Na fotografiach wstawionych przez Rezigiusza widzimy zapłakaną twarz youtubera i moment, w którym ściska dłoń ukochanej Weroniki. W emocjonalnym wpisie poinformował, że jego partnerka trafiła do szpitala. Sprawa wydaje się bardzo poważna.

- Przepraszam Was, ale trochę mnie nie będzie…Kilka dni temu, życie obróciło nam się do góry nogami. Nasza Werka, moja ukochana, walczy dzielnie w szpitalu. Z dużą pomocą naszych bliskich, zrobiliśmy dla niej wszystko, co najlepsze. Teraz, potrzebujemy czasu. Trzymajcie proszę za nią kciuki - napisał Wierzgoń.

Pod postem pojawiło się liczne komentarze wypełnione słowami wsparcia i najlepszymi życzeniami.

- Dużo zdrowia! Trzymajcie się, jestem z Wami!

- Zdrowia i siły, trzymam kciuki, że wszystko się ułoży.

- Dużo zdrówka kochani trzymajcie się!

- Wszystko będzie dobrze, nasza Werka jest silna i ma dla kogo walczyć. Czekamy na nią! Kochamy Was! - czytamy.

My także trzymamy kciuki za to, żeby wszystko dobrze się skończyło.