Obserwuj w Google News

Rafalala dostała pismo od prawnika Maffashion. Znowu uderzyła w blogerkę. "Masz na moim punkcie obsesję"

2 min. czytania
28.07.2022 11:25
Zareaguj Reakcja

Rafalala zadarła z Maffashion po aferze z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka nie zamierzała puścić płazem pewnych wypowiedzi znanej skandalistki i podjęła wobec niej kroki prawne. W odpowiedzi Rafalala znowu zaatakowała Kuczyńską na Instagramie.

Rafalala i Maffashion
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

Rafalala nieoczekiwanie wróciła na łamy mediów przez aferę z Sebastianem Fabijańskim, który będąc pod wpływem środków odurzających, wylądował u niej w domu. Transseksualna celebrytka nie omieszkała też publicznie komentować sprawy rozstawiania Fabijańskiego i Maffashion. W jednym z wywiadów pokusiła się nawet o śmiałą wypowiedź na temat syna pary, 2-letniego Bastka, na co ostro zareagowała Kuczyńska. Do Rafalali właśnie dotarło pismo od prawnika blogerki, która najwyraźniej uznała, że tylko w taki sposób ukróci zachowanie niepokornej przyjaciółki Sebastiana Fabijańskiego.

Redakcja poleca

Rafalala dostała pismo od prawnika Maffashion

Rafalala opublikowała treść dokumentu na swoim Instastories. Jak czytamy w treści pisma, celebrytka ma m.in. zaprzestać wypowiadania się publicznie na temat życia prywatnego Maffashion i nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji, a także nie kierować gróźb pod adresem syna blogerki. W odpowiedzi Rafalala podkreśliła, że wypowiada się na tych samych prawach co wszyscy inni. Odparła też zarzut o rozgłaszanie kłamstw. "Jak widać, wszystkie informacje się potwierdziły" - zaznaczyła. 

wrr
fot. Instastories:@czulesanoce

Potem już dobitnie wyraziła, co myśli na temat Julii Kuczyńskiej. Zdaniem Rafalali blogerka od dawna ma na jej punkcie obsesję. 

Przestań mnie straszyć, bo od lat masz na moim punkcie obsesję! Nie kupię od ciebie "mococo"! Twój świat jest sztuczny i zawsze jesteś na przegranej pozycji, gdy się zderzasz z kimś autentycznym jak ja - odgrażała się przyjaciółka Fabijańskiego. 

wrr3
fot. Instastories:@czulesanoce
wrr2
fot. Instastories:@czulesanoce