Zamknij

Skandaliczne słowa Rafalali o Bastku. Maffashion wybuchła: "Jak można tak powiedzieć o dziecku?!"

19.07.2022 12:10

Maffashion zareagowała na wypowiedź Rafalali odnośnie jej dwuletniego syna. Blogerka nie kryła oburzenia tym, że transseksualna celebrytka pozwala sobie na takie komentarze i kazała trzymać się z daleka od tematu jej dziecka. Rafalala odpowiedziała.  

Maffashion i Rafalala
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Maffashion rozstała się z Sebastianem Fabijańskim w atmosferze skandalu. W sprawę zamieszana jest Rafalala, znana warszawska celebrytka, która chętnie komentuje sprawę w mediach, a w ostatnim wywiadzie  - w przypływie troski - pozwoliła sobie ocenić wpływ afery na przyszłość Bastka, dwuletniego syna Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego.

Ona się martwi o jakąś taką przyszłość... Nie martw się, a może to dziecko w ogóle nie dożyje liceum. Martwić się o coś, czego nie ma albo może nie być... Albo to dziecko będzie transseksualne - powiedziała o Maffashion Rafalala w rozmowie dla serwisu Przeambitni.

Maffashion wściekła na Rafalalę za wypowiedź o Bastku

Do tej pory Julia Kuczyńska starała się nie komentować zamieszania wokół rozpadu jej związku, ale gdy tematy zaczęły uderzać bezpośrednio w jej syna, natychmiast zareagowała.

Konsekwentnie nie komentowałam, nie zajmowałam się praniem brudów, nie sprzedawałam (także w białych rękawiczkach!) spraw osobistych i rodzinnych mediom. Nie robiłam tego ani cztery miesiące temu, ani wcześniej; nie mam też zamiaru wdawać się w szczegóły teraz. Jednak granice skutecznie zaczynają być przekraczane - napisała na Instastories odnośnie wywiadu z Rafalalą. 

Blogerkę uderzyły wynurzenia transseksualnej celebrytki na temat przyszłości Bastka. 

Jeżeli coś w końcu miało mnie sprowokować, to się udało. Mogę czytać i słuchać o sobie najbardziej wymyślne rzeczy. I tak niejedno już w życiu przeczytałam. Ale WARA od mojego syna!!! JAK MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ O DZIECKU!!! "Zainteresowani" - zostawcie w spokoju mojego synka i mnie!!! Nie mieszajcie nas w wasze schadzki, "dogadania", wywiady, umowy, zemsty i manipulacje. DNO DNA - media, które pozwalają sobie na publikacje takich materiałów - zakończyła oświadczenie Maffashion. 

maffa rafalalaw
fot. Instastories:@maffashion_official

Rafalala jak zwykle nie mogła zostawić sprawy bez paru słów od siebie. W zamieszczonym "sprostowaniu" wyjaśniła wzburzonej Maffashion, co miała na myśli, mówiąc o tym, że Bastek "może nie dożyć liceum". 

Temu małemu, ślicznemu Aniołkowi absolutnie nie życzę śmierci. To była tylko odpowiedź na słowa Dody i pokazywała, że absurdem jest martwić się o coś, co może być za 10 lat, bo nie wiadomo, czy do tego momentu dożyjemy (globalne ocieplenia) - stwierdziła Rafalala.  

Rozumiem, że rodzice poczuli się urażeni, a tego nie miałam na celu. Mam nadzieję, że Bastian dożyje 100 lat! A w razie jakichkolwiek komplikacji mam grupę 0Rh+ i zdrowe obie nerki, więc mogę być niczym Saleta. Życzę spokoju i mocno ściskam rodziców tego cudownego brzdąca. Przepraszam - dodała Nina Kukawska Rafalala Rita Chmiel. 

maffa rafalalaws
fot. Instastories:@sekretny_pamietnik_r