Zamknij

Rafał Królikowski poruszająco o zmarłym bracie: "Był moim idolem"

28.10.2021 13:31

Rafał Królikowski był bardzo związany ze swoim bratem - Pawłem Królikowskim. Nic dziwnego, że aktor wciąż przeżywa śmierć ukochanego brata. W rozmowie dla Jastrząb Post aktor wspomina Pawła Królikowskiego. Nie zabrakło poruszających słów.

Rafał Królikowski
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Rafał Królikowski i Paweł Królikowski byli ze sobą bardzo związani. Aktor wciąż mierzy się ze stratą ukochanego brata. Ostatnio udzielił wywiadu dla Jastrząb Post, w którym w poruszających słowach wspomniał zmarłego Pawła. Podkreślił, że był dla niego mentorem.

"Wiele było tych wspomnień. Całe moje życie, całe dzieciństwo i młodość, to były chwile z moją rodziną i z moim bratem. On był moim starszym bratem, więc był takim mentorem, idolem, w którego byłem zapatrzony, którego chciałem naśladować" – mówił w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także

Rafał Królikowski poruszająco o zmarłym bracie: "Był moim idolem"

Królikowski dodał, że między nimi była bardzo mocna więź.

" Na pewno jestem jego częścią. Tak się stało, jak się stało, że już go nie ma między nami. Ale jest w naszych sercach" - podkreślił Królikowski.

Paweł Królikowski od kilku lat cierpiał na chorobę neurologiczną. Zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu. Operacja, którą musiał przejść nie powiodła się. Mimo prób lekarzy nie udało się uratować życia aktora. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Aktor osierocił piątkę dzieci, które są owocem związku z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

Paweł Królikowski na swoim koncie miał mnóstwo filmowych oraz serialowych ról. Telewizyjnym widzom najbardziej był znany z roli "Kusego" w serialu "Ranczo".