Zamknij

Rafał Brzozowski ma nową partnerkę. Gwiazdor TVP opowiedział o miłości. "Jest z zupełnie innej branży"

25.08.2022 10:30

Rafał Brzozowski w wywiadzie przyznał, że ma nową partnerkę. Jego ukochana ma nie być związana z telewizją, a ich związek harmonicznie się rozwijać. Jakie plany na przyszłość ma gwiazdor Telewizji Polskiej?

Rafał Brzozowski
fot. screen: Instagram @rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych i bez wątpienia czołowy gwiazdor Telewizji Polskiej. Choć wielokrotnie nazywano go "pupilkiem" Jacka Kurskiego i sugerowano, że podąża za telewizją "dobrej zmiany" dla sławy, posiada szerokie grono oddanych fanów. Prowadzący "Jaka to melodia?" i "The Voice Senior" rzeczywiście może pochwalić się wysoką pozycją w publicznej stacji, nie można jednak zapominać, że jest także piosenkarzem. Wystąpił w 1. edycji "The Voice of Poland", na swoim koncie ma hit "Tak blisko". Reprezentował Polskę na 65. Konkursie Eurowizji, jednak piosenka "The Ride", delikatnie mówiąc, nie porwała słuchaczy. Rafał zajął 14. miejsce w półfinałowym odcinku.

Popularność Brzozowskiego wykracza daleko poza koncerty i występy w telewizji. Wierni fani piosenkarza interesują się także jego życiem prywatnym. Sam 41-latek niezbyt chętnie dzieli się informacjami niezwiązanymi z jego karierą. Wiadomo jednak, że w latach 2013-2021 był związany z modelką Anną Tarnowską, która obecnie ma nowego ukochanego, a w lipcu 2022 roku została mamą. Okazuje się, że także Rafał nie jest już singlem, w rozmowie z portalem Jastrząb Post gwiazdor TVP przyznał, że ma nową partnerkę.

ZOBACZ TAKŻE: Oni kiedyś byli razem. Najbardziej zapomniane pary polskiego show-biznesu [GALERIA]

Rafał Brzozowski zakochany. Gwiazdor Telewizji Polskiej ma nową partnerkę

W wywiadzie Rafał Brzozowski zdradził, że poznał kobietę, która podbiła jego serce. Ich relacja ma rozwijać się w spokojny sposób.

- Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija - poinformował.

Brzozowski nie chciał zdradzać zbyt wiele, ale przyznał, że jego ukochana nie jest związana z branżą telewizyjną. Wokalista nie ma zamiaru się spieszyć i budować związek w harmoniczny sposób.

- Muszę powiedzieć wymagająco, że nie. Jest z zupełnie innej branży. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie - podsumował.

Rafałowi można gratulować nie tylko nowego związku. Niebawem ma pojawić się jego kolejna płyta, na której nie zabraknie emocjonalnych utworów o uczuciach.

- Płyta ukaże się już niebawem. Bardzo się cieszę, że będę mógł zrealizować i nagrać koncert telewizyjny z tą płytą, która jest bardzo osobista (...) Opowiada o moich przeżyciach, o doświadczeniach damsko-męskich, sprawach, które gdzieś tam mnie bolały. Uważam, że jak mam już trochę doświadczenia życiowego, to warto to opowiedzieć muzycznie. Ta płyta będzie wyjątkowa, bo jest to płyta swingowa - opowiedział.