Obserwuj w Google News

Choroba zmieniła życie Rafała Brzozowskiego. „To trwa już ponad rok”

Anna Skalik
1 min. czytania
08.07.2022 13:50
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski opowiedział w "Fakcie" o tym, jak przebycie koronawirusa wpłynęło na jego życie. Okazuje się, że ma "powikłania", które mu przypadły do gustu.

Rafał Brzozowski
fot. Instagram/rafał_brzozowski_official/screen

Rafał Brzozowski należy obecnie do najpopularniejszych polskich piosenkarzy, lansowanych przez TVP. Występuje na wszystkich wydarzeniach, organizowanych przez Telewizję Polską, a także pojawia się w programach, emitowanych na antenie stacji publicznego nadawcy. Miał również okazję reprezentować nasz kraj na konkursie Eurowizji w 2021 roku.

Występ Brzozowskiego na Eurowizji nie spotkał się z uznaniem, a wokalista ostatecznie nie przeszedł nawet do finału, to jednak wciąż znajduje się w czołówce ulubionych artystów.

Zobacz także:  Jacek Łągwa z „Ich Troje” miał wypadek. Pokazał zdjęcie [FOTO]

Koronawirus odmienił życie Rafała Brzozowskiego

W lutym 2021 roku Rafał Brzozowski zachorował na COVID-19. Na Instagramie informował, że na szczęście zakażenie przebiega u niego łagodnie, a on liczy na szybki powrót do zdrowia. I tak się stało. Okazuje się jednak, że przebycie choroby wpłynęło na życie Rafała. Często podkreśla się, że koronawirus może wpływać na kubki smakowe i powodować zmiany w odczuwaniu smaków – nawet po zakończeniu choroby. Czyżby właśnie to wpłynęło na zmiany żywieniowe Brzozowskiego?

Redakcja poleca

W rozmowie z „Faktem” Rafał ujawnił, że od czasu choroby nie je mięsa.

Po tym, gdy przeszedłem Covid, przestałem jeść mięso, nie mam na nie ochoty. To już trwa ponad rok i bardzo jest mi z tym dobrze! – powiedział Rafał.

Pozostaje sobie życzyć jedynie takich efektów ubocznych koronawirusa.