Obserwuj w Google News

Qczaj wyśmiał Annę Wendzikowską. "Chcę, by z jej głupiej wypowiedzi wyniknęło coś dobrego"

2 min. czytania
01.06.2022 22:45
Zareaguj Reakcja

Qczaj, popularny trener personalny, wyśmiał Annę Wendzikowską i jej wypowiedź o tym, że niscy mężczyźni nie są przystojni. Głupią w jego ocenie wypowiedź postanowił przekuć w coś dobrego.

Qczaj
fot. Instagram/Qczaj/screen

Przed kilkoma dniami Anna Wendzikowska w " Dzień dobry TVN" pokusiła się o niezbyt elegancką uwagę na temat mężczyzn, którzy mają "poniżej 170 cm wzrostu". Stwierdziła, że tacy panowie nie są przystojni. Zdanie to padło w kontekście wypowiedzi o nowej części filmu "Top Gun: Maverick", w której gra Tom Cruise - aktor świetny, który jednak nie spełnia kryteriów atrakcyjności Anny Wnedzikowskiej. Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak próbowała nieco naprostować sytuację, Wendzikowska poprawiła się, dodając, że jest to jej prywatną opinia.

Trudno jednak nie zgodzić się z komentarzami, że tego typu pogląd może być oceniony jako dyskryminacja mężczyzn niższego wzrostu. Na komentarz Wendzikowskiej zareagował w socjal mediach Artur Barciś, który do komentarza odniósł się z żartem, nieco wykpiwając podejście dziennikarki. Teraz kilka słów od siebie przekazał także Qczaj.

Zobacz także: Zofia Zborowska rozczarowana po skorzystaniu z tanich linii lotniczych. "Nigdy więcej"

Qczaj wyśmiał Annę Wendzikowską. "Chcę, by z jej głupiej wypowiedzi wyniknęło coś dobrego"

Nic by się nie wydarzyło gdybym uwierzył w to, że mój wzrost jest przeszkodą. Nie spełniłbym żadnego marzenia gdyby moje kompleksy przejęły nade mną kontrolę! Czy niski wzrost czyni faceta męskim, mniej atrakcyjnym? Czy może kobieta powyżej 180 jest mniej kobieca? Dziś mam ogromny dystans do takich komentarzy… natomiast gdy wrzuciłem to story dostałem mnóstwo wiadomości od osób, które sobie z tym nie radzą, które takie słowa wpędzają w doła! - napisał na Instagramie trener personalny. Wypowiedź Wendzikowskiej nazwał po prostu głupią.

Redakcja poleca

Ja podchodzę do tego z dystansem i obracam to w żart i chcę by z tej jakże głupiej wypowiedzi (Sory, Ania) wyniknęło coś dobrego! Zatem w taki sposób chcę Was zaprosić na premierę „Tak chce” w piątek do "Dzień dobry TVN" i wierzę, że zrobicie hałas! Ktoś zapytał „ale po co?” ktoś inny dodał „dla kasy”, a ja odpowiadam - z wdzięczności za to co mam chcę dać coś od siebie! - wyznał Qczaj. Dzięki "Mask Siger' odkopałem schowane marzenie!
Cały dochód z singla a po nagraniu teledysku jego wyświetlenia, przeznaczam na wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - poinformował zaaferowany.
Jestem szczęśliwy! Ukochuje! QCZAJ - 165cm samozajebistości - spuetował.

Wendzikowska
fot. Instagram/qczaj/screen