Obserwuj w Google News

Prezenterka zasłabła na wizji. Dramatyczna scena w programie na żywo [WIDEO]

1 min. czytania
18.02.2022 18:00
Zareaguj Reakcja

Prezenterka niemieckiej NTV zasłabła w czasie rozmowy w studio. Do zdarzenia doszło w programie na żywo, na oczach tysięcy widzów. Na szczęście w porę zareagował zaproszony polityk. 

Dziennikarka mdleje na wizji
fot. YouTube

W niemieckiej stacji NTV miała miejsce niecodzienna sytuacja. Prezenterka przeprowadzająca rozmowę na żywo nagle zaczęła tracić przytomność. W studiu zapanowała konsternacja, ale najbardziej trzeźwo zareagował gość program, który widząc mdlejącą kobietę, zerwał się z miejsca, żeby ją przytrzymać. 

Redakcja poleca

Wypadek w niemieckiej telewizji. Dziennikarka zemdlała na wizji

Clara Pfeffer przeprowadzała rozmowę w porannym paśmie stacji NTV. Z początku wszystko szło jak należy, lecz nagle dziennikarce poplątał się język, a jej wzrok stał się nieprzytomny. Gdy Pffefer zaczęła obsuwać się z krzesła, doskoczył do niej gość programu, polityk CDU Sepp Müller. Przytrzymując ją, zapytał, czy wszystko w porządku, na co dochodząca do siebie Pfeffer odparła, że tak. Wydanie na żywo natychmiast przejął siedzący obok prezenter.

Po kilku godzinach prezenterka skomentowała sytuację na Twitterze. 

Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia powrotu do zdrowia! Czuję się już znacznie lepiej i zamierzam teraz odpocząć. A na przyszłość, postanowiłam jeść porządne śniadania - wyjaśniła i podziękowała ekipie za pomoc. Specjalne podziękowania dla Seppa Müllera, zareagował pan naprawdę wspaniale! - dodała. 

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący tak się popisywał, że potłukł szklanki [WIDEO]

Oglądaj