Zamknij

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący tak się popisywał, że potłukł szklanki [WIDEO]

10.02.2022 11:17

W "Dzień Dobry TVN" doszło od niezręcznej sytuacji. Filip Chajzer spróbował zakręcić drążkiem mażoretkowym, należącym do zaproszonej tancerki, ale rekwizyt wypadł mu z rąk i uderzył w stojące na stole szklanki. 

Filip Chajzer
fot. Instagram:@dziendobrytvn

Po wypadku reportera "Dzień Dobry TVN" na stoku zabawna sytuacja przydarzyła się Filipowi Chajzerowi. Prezenter jak zwykle prowadził program z Małgorzatą Ohme. W studiu gościły: trenerka zespołów mażoretkowych Marta Jabłońska oraz tancerka Izabela Borkowska. Obie wyjaśniały, kim są mażoretki, czyli tancerki występujące na pokazach i paradach ulicznych, prezentujące układy taneczno-marszowe do muzyki orkiestr dętych. Dziewczyny m.in. żonglują i podrzucają pałeczkami mażoretkowymi, tzw. batonami. Taki właśnie rekwizyt pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN".

Wpadka w "Dzień Dobry TVN": Filip Chajzer przez przypadek zbił szklanki

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme postanowili nauczyć się manewrowania pałeczką mażoretkową pod okiem zaproszonej trenerki. Okazało się, że wbrew pozorom nie jest to takie łatwe i wymaga nie lada sprytu, żeby płynnie zakręcić drążkiem. Filip Chajzer naturalnie wyszedł przed szereg. Chwycił największy z rekwizytów, lecz zamiast dokładnie stosować się do instrukcji, zaczął się popisywać. Najpierw zrobił dziwny piruet, a podczas kolejnej próby podrzucił pałeczkę.

A to nie ma latać? - zapytał, niezdarnie zakręcając przedmiotem w powietrzu.

Prezenter nie złapał rekwizytu - pałeczka spadła z hukiem na stół prosto w szklanki z wodą. Chajzer i Ohme próbowali odwrócić uwagę od wpadki, szybko zmieniając temat. Fragment trafił jednak na Instagram, opatrzony podpisem:

Ups! W telewizji na żywo zdarzyć się może wszystko. 

Internauci byli rozbawieni sytuacją w programie. Cały Filip... - komentowali. Zobaczcie, co prezenter narobił w studiu. 

Kuriozalny temat w "Sprawie dla reportera". Tak, dyskutowali o tym na poważnie... [WIDEO]

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS