Obserwuj w Google News

Popławska wierzy w „klątwę okładki”. Wspólna sesja to zapowiedź rozwodu

2 min. czytania
04.11.2022 13:57
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Popławska udzieliła niedawno wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego nie dzieli się z fanami sekretami jej życia prywatnego. Gwiazda od wielu lat pozostaje w szczęśliwym związku, jednak nie zamierza stworzyć z Markiem Kalitą medialnej power couple w obawie przed „klątwą okładki”.

popławska-wierzy-w-klątwę-okładki-wspólna-sesja-oznacza-rozwód
fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Popławska to aktorka, która często gości na małym i dużym ekranie. W ostatnich latach zagrała między innymi w „ Kobietach mafiiPatryka Vegi i serialu „ Szadź” emitowanym na TVN-ie. Teraz pojawi się w piątej części „ Listów do M.”. Gwiazda rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego niewielu wie, że tworzy szczęśliwy związek z aktorem Markiem Kalitą. Okazuje się, że para nie opowiada w mediach o łączącym ich uczuciu między innymi ze względu na lęk przed „klątwą okładkową”. Aktorka gościła ostatnio w programie „Onet Rano” i opowiedziała o swoich obawach związanych z tworzeniem medialnej relacji z partnerem.

Redakcja poleca

Popławska przestrzega kolegów z branży: „Wszystkie pary, które wystąpiły w Vivie, się rozwodzą”

Aktorka zapytana przez dziennikarza o jej związek z Markiem Kalitą nieoczekiwanie przyznała, że zwróciła na niego uwagę, gdy wcielał się na ekranie w osobę homoseksualną.

Grał geja, kiedy ja się w nim zakochałam. Grał tak fantastycznie, tak przekonująco, że postanowiłam sprawdzić, jak to jest z nim naprawdę.

Zobacz także: Pogrzeby sióstr Popławskich będą świeckie. Aktorki mają już miejsca na cmentarzu

Popławska odniosła się także do pomysłu udzielenia z partnerem wspólnego wywiadu. Podkreśliła, że nigdy nie wystąpi z nim razem na łamach magazynów z obawy przed „klątwą okładki”.

Podobno wszystkie pary, które wystąpiły w Vivie, się rozwodzą, a ja jeszcze nie mam ślubu, więc musiałabym ten ślub wziąć, żeby potem się rozwieść. Tworzę wspaniały związek partnerski i nie zamierzam tego popsuć

- powiedziała rozbawiona Aleksandra, a na pytanie, kiedy zdecyduje się z partnerem na ślub, odpowiedziała, że nie wcześniej, niż za kilkadziesiąt lat.

aleksandra-popławska-marek-kalita
fot. TRICOLORS/East News