Zamknij

Radosław Majdan chce znów zostać ojcem. Co na to Małgorzata Rozenek?

26.10.2022 12:31

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła długą drogę, by na świat mógł przyjść Henryk, pierwszy syn Radosława Majdana. Były sportowiec tak polubił rolę taty, że marzy o kolejnym dziecku. Co na to Małgosia?

radosław-majdan-chce-znow-zostac-ojcem-malgorzata-rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zaangażowała się w walkę o łatwy dostęp do in-vitro dla par zmagających się z problemem niepłodności. Gwiazda TVN jest chodzącym przykładem na skuteczność medycznej procedury, dzięki której na świecie pojawili się jej synowie, Stanisław i Tadeusz. Starania o dziecko z Radosławem Majdanem przyniosły jej wiele cierpienia. Małgorzata kilkukrotnie przeszła procedurę in-vitro i utraciła bliźniaczą ciążę. Ostatecznie para powitała na świecie małego Henia. Majdan tak polubił siebie w roli taty, że ponoć marzy o kolejnym dziecku. Rozenek zdradziła, jak zareagowała na śmiałe plany partnera.

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje czwarte dziecko? Radosław Majdan chce znów zostać ojcem

W wywiadzie udzielonym Jastrząb Post Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Ostatnio Majdanowie zostali skrytykowani przez internautów za udział w świątecznej sesji zdjęciowej zorganizowanej przez producenta biżuterii, z którym współpracuje gwiazda TVN. Małgosia zdradziła, że w tym roku planują spędzić spokojny czas w rodzinnym gronie.

Zostajemy w Polsce. Mamy zobowiązania zawodowe. Ja prowadzę „Dzień Dobry TVN” w Sylwestra, więc nie bardzo mam jak wyjechać po świętach, skoro muszę być z powrotem na Sylwestra w Warszawie. (…) My ostatnio mamy totalny galop. Co więcej, do świąt zapowiada się, że ten galop się nie zmniejszy. Jesteśmy ciągle w rozjazdach. Radosław w nowej pracy (…) Pomysł, że spędzimy kilka dni pod rząd, siedząc na kanapie jest dla nas najlepszym prezentem

- zdradziła Małgorzata i przyznała, że nie może doczekać się dekorowania ich nowego domu. Ma już zaplanowane, gdzie umiejscowi choinkę i powiesi girlandy.

Okazuje się, że Rozenek nie zastanawiała się jeszcze, co podaruje bliskim z okazji zbliżających się świąt. Prezentu, o którym marzy Radzio, nie da się jednak schować pod choinką. Dziennikarka zapytała Małgorzatę o największe marzenie Radosława. Odpowiedź może zaskoczyć, bowiem były sportowiec pragnie kolejnego dziecka! Jednak Małgosia podkreśliła, że jest to marzenie, które się już nie spełni.

Myślicie, że po wcześniejszych trudach związanych z zajściem w ciążę Małgorzata mogłaby jeszcze zdecydować się na dziecko?

loader