Obserwuj w Google News

Pogrzeby sióstr Popławskich będą świeckie. Aktorki mają już miejsca na cmentarzu

1 min. czytania
12.10.2022 17:27
Zareaguj Reakcja

Magdalena Popławska i jej siostra Aleksandra rozgadały się u Kuby Wojewódzkiego na temat śmierci. Aktorki wyznały, że mają już przygotowane miejsca pochówku. Zdradziły, gdzie spoczną. 

Magdalena i Aleksandra Popławskie
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska to popularne aktorki, a prywatnie siostry, które można było oglądać w wielu rodzimych produkcjach. Aktualnie obie grają w trzecim sezonie "Szadzi". Z tej okazji pojawiły się we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. Rozmowa potoczyła się jednak w zaskakującym kierunku... 

Redakcja poleca

Magdalena i Aleksandra Popławskie kupiły miejsca na cmentarzu 

Gdy w pewnym momencie dyskusja zeszła na temat śmierci, Wojewódzki spytał znane siostry, czy zaplanowały już pochówek. Okazało się, że dla aktorek to całkiem normalna sprawa. Aleksandra odparła, że obie mają już przygotowane miejsca spoczynku. "Wykupione po taniości, na cmentarzu komunalnym" - zaznaczyła. 

- Chcemy mieć świeckie pogrzeby. Leży tam już nasza babcia i grzeje miejsce - odparła z rozbrajającą szczerością siostra Magdaleny. 

Aktorkom nie brakowało humoru, choć jest to tak naprawdę bolesny temat w ich życiu. Zanim w 2019 roku siostry Popławskie straciły babcię, musiały zmierzyć się z tragiczną śmiercią ojca. Mężczyzna odebrał sobie życie po zmaganiach z depresją i uzależnieniem od alkoholu. Aleksandra w rozmowie z magazynem "Pani" opowiadała o koszmarze rodzinnego domu i o tym, jak problemy taty straumatyzowały ją w dzieciństwie. Obie aktorki są dotknięte syndromem DDA, o czym zresztą wspomniały w programie Wojewódzkiego. 

Klub 27 Kurt Cobain Amy Winehouse Jim Morrison
10 Zobacz galerię
fot. Courtesy Everett Collection/East News, PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS