Zamknij

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Sylwia Wamej
19.08.2019 12:08

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany po tym, jak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Fani Agnieszki Woźniak-Starak wspierają dziennikarkę w trudnych chwilach.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez fanów w związku z zaginięciem męża Piotra

Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę miał wypadek na motorówce.  Po tym, jak z niej wypadł, trwają poszukiwania producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak. Wielbiciele gwiazdy TVN nie pozostają obojętni na to, co się stało. Pod zdjęciem, które dziennikarka opublikowała z pobytu z Mazur, fani przekazują mnóstwo wsparcia. 

Mam nadzieję, ze ta informacja się nie potwierdzi.Agnieszko trzymaj się” – napisała Marcelina Zawadzka. „Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze”, „mam nadzieję, że ten wypadek to nie u państwa. Jestem myślami z wami”, „Pani Agnieszko, jestem sercem z Panią. Modlę się, żeby to nie była prawda”, „Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami. Modlę się żeby wszystko było ok”  piszą fani Agnieszki Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak zaginiony. Wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę na mazurskim jeziorze Kisajno miał miejsce wypadek na motorówce. Podczas manewru skrętu do wody wpadł 39-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu. Jak potwierdziła prokuratura, poszukiwanym jest producent filmowy, który jest odpowiedzialny za sukces takich filmów, jak m.in. „Bogowie” i „Sztuka kochania”. Trwająca wczoraj od wczesnego rana akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka została wstrzymana przed godz. 21.00 z powodu zapadnięcia zmroku. Dziś wczesnym rankiem poszukiwania zostały wznowione. Do działań mają przyłączyć się śmigłowiec z Komendy Głównej Policji oraz straż graniczna.

RadioZEt.pl/SW