Zamknij

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Tak gwiazdy wspominają go w mediach społecznościowych

Sylwia Wamej
22.08.2019 15:12

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało producenta filmowego wyłowiono z mazurskiego jeziora Kisajno w czwartek rano. Ta wiadomość wstrząsnęła show-biznesem. Znajomi, przyjaciele i współpracownicy wspominają go w mediach społecznościowych.

Piotr Woźniak-Starak
fot. Tricolors/ East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono w czwartek

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Tragiczną informację podał dziś rano na Twitterze Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA. Doniesienia potwierdziła też prokuratura. 39-letni producent filmowy od kilku dni był poszukiwany po tym, gdy w nocy 18 sierpnia wypadł z motorówki. Wiadomość o śmierci producenta filmowego takich filmów jak m.in. „Bogowie” oraz „Sztuka kochania” wstrząsnęła światem show-biznesu.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Tak wspominają go gwiazdy

W mediach społecznościowych znajomi, przyjaciele i osoby z filmowej branży wspominają Piotra Woźniaka-Staraka, publikując zdjęcia i wzruszające wpisy.

Borys Szyc opublikował krótki, ale wzruszający wpis i zamieścił zdjęcie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Borys zagrał w filmie „Sztuka kochania”, wyprodukowanym przez firmę 39-letniego producenta filmowego.

Wspomnieć Piotra Woźniaka-Staraka postanowił też aktor Leszek Stanek. Aktor podkreślił, że Piotr był świetnym człowiekiem. Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na swojej drodze życia. Nigdy nie jesteśmy gotowi na pożegnania... Łącze się w bólu z Agnieszką z całą rodziną i ze wszystkimi których sercu Piotr był bliski.Obyśmy się jeszcze spotkali Piotrek – napisał Leszek Stanek.

Dorota Gardias również nie szczędziła ciepłych słów o Piotrze. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie i napisała, jak się poznali.

Tak go poznałam... nagrywaliśmy materiały do programu na Mazurach, lata temu... Mówili Pan Milioner... okazał się po prostu Piotrkiem, miłym, równym gościem. W ubiegłą środę w Sopocie przywitał się serdecznie z daleka, przyjaźnie uśmiechną... bo zawsze był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom. Piotrek... niech Ci tam dobrze będzie ... wielki, wielki smutek... – napisała gwiazda.

Joanna Racewicz  opublikowała zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka i napisała krótki, ale wzruszający wpis.

Joanna Przetakiewicz wspomina Piotra Woźniaka-Staraka jako postać nietuzinkową i wielowymiarową.

Piotr, niech Anioły nad Tobą czuwają. Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej - dobre serce i miłość do ludzi.Trudno sobie wyobrazić cierpienie najbliższych. Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało. Współczuję z całego serca – napisała projektantka. 

Z kolei Antoni Pawlicki opublikował czarne tło i wzruszający wpis, który zaczął słowami: Żegnaj ziom...

RadioZEt.pl/ SW