Zamknij

Borys Szyc żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Aktor opublikował wzruszający wpis

Sylwia Wamej
22.08.2019 11:42

Borys Szyc pożegnał w mediach społecznościowych Piotra Woźniaka-Staraka, którego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno w czwartek rano. Aktor opublikował wzruszający wpis. Pożegnał w nim zmarłego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak
fot. Foto Olimpik/ East News

Borys Szyc pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Borys Szyc pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych. Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono w czwartek z mazurskiego jeziora Kisajno. Borys Szyc bardzo przeżywa jego śmierć. Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju. Wpisowi towarzyszą dwa zdjęcia. Na jednym z nich Piotr Woźniak-Starak i Borys Szyc beztrosko sobie rozmawiają.

Borys Szyc zagrał w filmie wyprodukowanym przez 39-letniego producenta filmowego „Sztuka kochania”. Szyc wcielił się w szefa wydawnictwa, który walczy o wydanie książki „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono w czwartek

Piotr Woźniak Starak nie żyje. Filmowiec zaginął w nocy z soboty na niedzielę 18 sierpnia. Razem ze znajomą 27-letnią mieszkanką Łodzi pływał motorówką na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy i jego towarzyszka wpadli do wody najprawdopodobniej w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały kilka dni. W czwartek 22 sierpnia ekipa płetwonurków wyłowiła z jeziora ciało filmowca. Tragiczną informację dotyczącą poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka podał w czwartek na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

RadioZEt.pl/SW