Zamknij

Natalia Kukulska pokazała syna. Jasiek ma już 18 lat

Redakcja
27.02.2019 15:49

Natalia Kukulska znana jest z tego, że chroni prywatność swojej rodziny i rzadko chwali się w sieci zdjęciami swoich pociech. Gdy opublikowała zdjęcie ze swoim dorosłym już synem, fani nie kryli zachwytu nad 18-latkiem.

Natalia Kukulska pokazała syna. Jasiek ma już 18 lat
fot. Instagram:@natalia.kukulska

Natalia Kukulska wokalny talent odziedziczyła po swojej słynnej mamie, Annie Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu w 1980 roku. Natalia debiutowała już jako dziecko, śpiewając między innymi hit „Puszek-okruszek”. Jej pierwszym „dorosłym” albumem było doskonale przyjęte „Światło” z 1996 roku, które uzyskało status platynowej płyty. Artystka wylansowała takie hity jak „Piosenka światłoczuła”, „Wierność jest nudna” czy „Sexi Flexi”. W 2016 roku mogliśmy oglądać ją w roli jurorki siódmej edycji muzycznego show „The Voice of Poland”.

Prywatnie Kukulska od 2000 roku jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para pobrała się po 10 latach znajomości i wychowuje trójkę dzieci: córki Annę i Laurę oraz syna Jana. To właśnie zdjęcie z najstarszym potomkiem wywołało zachwyt wśród internautów.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Natalia Kukulska z rodziną
fot. Instagram:@natalia.kukulska

Syn Natalii Kukulskiej ma już 18 lat

Pomiędzy dziećmi Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki jest duża różnica wieku. Najmłodsza Lura ma dopiero 2 lata, tymczasem Janek jest już pełnoletni. Natalia Kukulska zwykła chronić prywatność swoją i swojej rodziny, przez co nieczęsto w internecie pojawiają się zdjęcia jej bliskich. Na początku roku zrobiła jednak wyjątek. Najpierw mogliśmy zobaczyć zdjęcie małej Laury, a wczoraj piosenkarka opublikowała fotografię, na której pozuje wraz z mężem i synem tuż przed studniówką Jaśka. Internauci dopatrzyli się sporego podobieństwa syna do ojca i nie szczędzili komplementów zarówno chłopakowi, jak i rodzicom.

„Witaj Natalko. Synek to cały tatuś z oczu i brwi”.

„Jeju on już taki duży? A wyglądacie jak rodzeństwo”.

„Piękni rodzice, to i bardzo przystojny syn. Wyglądacie na świetnych i normalnych rodziców, którzy dobrze wychowują swoje dzieci. Co w świecie show-biznesu, nie zdarza się zbyt często. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym” – możemy przeczytać pod postem Kukulskiej.

Syn Kukulskiej rzeczywiście wyrósł na przystojnego mężczyznę, po rodzicach odziedziczył ponoć także talent muzyczny. Na zdjęciach publikowanych na Instagramie widzimy go grającego między innymi na pianinie i perkusji. Kto wie, może i on rozpocznie niedługo karierę w show-biznesie.

Natalia Kukulska z mężem i synem Janem
fot. Instagram:@natalia.kukulska
Jan Kukulski syn Natalii Kukulskiej
fot. Instagram:@jazzio00

RadioZET.pl/MF