Obserwuj w Google News

Perfect Picture: Patrycja Kazadi wraca na ekrany. Poprowadzi nowe show TVN

2 min. czytania
23.08.2022 11:47
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi ze względu na problemy zdrowotne zawiesiła telewizyjną karierę. Jednak według medialnych doniesień już niedługo zobaczymy ją w roli prowadzącej nowego show TVN "Perfect Picture". Kiedy format pojawi się na antenie?

Patricia Kazadi
fot. screen: Instagram @kazadi_official

Patricia Kazadi to kobieta wielu talentów, która doskonale odnalazła się w krajowym show-biznesie. Aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna pierwszy raz zyskała rozgłos jako uczestniczka "Szansy na sukces" w 2002 roku. Dwa lata później mogliśmy oglądać ją w epizodycznej roli w serialu "Daleko od noszy". W 2005 roku dołączyła do obsady "Egzaminu z życia", pojawiała się także w "Na Wspólnej" czy "Fali zbrodni". Bez wątpienia jednak największą aktorską popularność przyniosła jej kreacja pielęgniarki Jagny w kultowym "Ranczo". Na swoim koncie ma dwa albumy oraz udział w wielu programach telewizyjnych. Występowała w "Tańcu z gwiazdami", była prowadzącą "Dance Dance Dance", "You Can Dance" i "X Factor".

Niestety, Patricia w 2020 roku poinformowała, że zawiesza swoją karierę w mediach ze względu na problemy zdrowotne. W wywiadzie przyznała, że zmaga się z depresją i zaburzeniami odżywiania.

- Kazadi choruje już od dłuższego czasu, ale leczy się i została prawidłowo zdiagnozowana półtora roku temu. Chorowanie podczas pandemii nie było łatwe. Ktokolwiek tak jak ja musiał być hospitalizowany albo musiał przechodzić przez swoje leczenie w trakcie tego wszystkiego, z całego serca wam współczuję i łączę się w bólu, ale też z tego miejsca ogromny ukłon dla naszej służby zdrowia - zdradziła w mediach społecznościowych w 2021 roku.

Patricia nadal koncertowała i występowała w teatrze, ale jej wielbiciele z niecierpliwością czekali na dzień, kiedy ponownie pojawi się na ekranie. Okazuje się, że już jesienią będziemy mogli zobaczyć 34-latkę jako prowadzącą nowego programu TVN.

Redakcja poleca

Patricia Kazadi wraca na ekrany. Poprowadzi nowe show TVN "Perfect Picture"

Fani Patricii Kazadi, którzy uwielbiali ją w roli gospodyni choćby "X Factor", mają powody do zadowolenia. Jak poinformował portal Press, na antenie TVN 7 w jesiennej ramówce zadebiutuje nowe show, które poprowadzi właśnie wokalistka. W "Perfect Picture" znane postacie będą rywalizowały w niecodziennym konkursie polegającym na zrobieniu jak najlepszych zdjęć.

Format ma pojawić się jesienią, ale prawdopodobnie nie we wrześniu. Z pewnością doświadczenie i doceniana przez widzów energia Patricii pomogą produkcji w zyskaniu sympatii widzów. Cieszymy się, że była gwiazda "Ranczo" czuje się lepiej i może angażować się w nowe projekty.