Obserwuj w Google News

Patrycja Markowska przekazała smutne wieści o ojcu. Fani Grzegorza Markowskiego będą rozczarowani

2 min. czytania
01.07.2022 10:50
Zareaguj Reakcja

Patrycja Markowska lubi współpracować ze swoim tatą - frontmanem i wokalistą Perfectu - Grzegorzem Markowskim. Córka i tato lubią występować razem na scenie, choć jak zdradziła Patrycja, zdarza im się to coraz rzadziej. Najnowszy wywiad piosenkarki dla "Co za tydzień" z pewnością nie ucieszy fanów Grzegorza Markowskiego. "Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać" - powiedziała Markowska.

Patrycja i Grzegorz Markowscy
fot. Instagram/com/ Patrycja Markowska

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski w 2019 roku nagrali w duecie album "Droga". Tato i córka wiele razy występowali wspólnie na scenie. Niestety, jak zdradziła 42-letnia gwiazda, już coraz rzadziej się im to zdarza. W rozmowie z "Co za tydzień" piosenkarka przekazała smutne wieści. Jak się okazuje, Grzegorz Markowski nie chce już występować na scenie ani śpiewać.

Zobacz też:  Dlaczego Grzegorz Markowski opuścił Perfect i czy wróci na scenę? Jest komentarz jego córki

Patrycja Markowska przekazała smutne wieści o ojcu. Fani Grzegorza Markowskiego  będą rozczarowani

"Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł. Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka „Kieszenie”, duet z tatą i powiedziałam mu: „Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja" - powiedziała w rozmowie z "Co za tydzień".

Patrycja musi więc nieźle się natrudzić, żeby namówić tatę na wspólny występ.

"Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić" - powiedziała Markowska.

Choć Patrycja i Grzegorz Markowscy pojawiają się już razem na scenie bardzo rzadko, w planach mają wspólne koncerty we Wrocławiu oraz Krakowie. Markowska próbuje też namówić ojca na festiwal w Sopocie.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS