Zamknij

Pałacowe love: nowy hit TTV już wzbudza kontrowersje. Poznaliśmy prowadzących

14.01.2022 17:04

Pałacowe love: tak brzmi tytuł najnowszego show TTV, które już wzbudza kontrowersje. Sama formuła programu jest dość niecodzienna, a para, która wygra, wcale nie otrzyma pieniędzy. Nagroda jest jednak równie cenna.

Pałacowe love TTV
fot. Materiały prasowe TTV

„Pałacowe love” startuje już 1 lutego na antenie TTV. Przewidziano 10 odcinków, które będą emitowane w każdy wtorek i środę o 22:00. Produkcją zajmuje się firma WELL WELL. Zapowiadają się ogromne emocje, m.in. z powodu zaskakującej scenografii.

Zobacz także: Sylwia Bomba zmiażdżona przez widzów: „Won z tą Bombą”. Krótko odpowiedziała

Pałacowe love: nowy hit TTV startuje w lutym

Autorski program randkowy „Pałacowe love” ma w swoim założeniu zbudowanie trwałego związku. Sześć par na kilka tygodni uda się do pałacu w Walewicach, gdzie bez dostępu do internetu będą musiały skupić się na swoich relacjach.

Format przyciąga uwagę dzięki przeniesieniu się do XIX wieku. Uczestnicy ubrani w stroje sprzed 200 lat będą musieli wykonywać zadania i uczyć się zasad oraz wartości pomocnych w utrwalaniu związku.

Na zwiastunie programu możemy zobaczyć, że pary nie będą mieć wspólnych pokoi, gdzie będą tylko we dwoje. Dla kobiet została przeznaczona jedna wspólna sypialnia, tak samo jest w przypadku panów. Na razie nie wiadomo, czy „nagrodą” za zadania będzie mogła być wspólnie spędzona noc.

Będąc w temacie nagród, wiadomo już, na co mogą liczyć wygrani. Nie będą to dziesiątki czy setki tysięcy złotych. Zwycięzcy „otrzymają ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji”.

Pałacowe love: znamy prowadzących. To gwiazdy „Gogglebox”

W roli prowadzących zobaczymy gwiazdy „Gogglebox” – flagowego programu stacji TTV. Mariusz Kozak i Jacek Szawioła będą dbać o uczestników. Podobnie jak w „Projekcie lady” pojawią się mentorzy. Przed kamerami zobaczymy Macieja Lizniewicza, pastora i terapeutę par, oraz dr Agnieszkę Bąbel, specjalistkę ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk.

Warto również wspomnieć, że nie tylko mentorzy będą mieli wkład w wyłonienie zwycięskiej pary. Wiele będzie zależeć od samych uczestników, a także opiekunów.

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS