Obserwuj w Google News

One night squad: nowe "bikini reality show" z gwiazdami. Wśród uczestników Madzia Wójcik [FOTO]

3 min. czytania
29.04.2021 12:48
Zareaguj Reakcja

Dobra wiadomość dla wielbicieli reality show, takich jak "Love Island" czy "Hotel Paradise". W nowym programie "One night squad" będziemy mogli podziwiać celebrytów konkurujących na malowniczych plażach Zanzibaru. Wśród uczestników ma pojawić się zwyciężczyni "Big Brothera" Madzia Wójcik.

Magda Wójcik wystąpi w nowym show "One night squad"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Reality show takie jak " Love Island" i " Hotel Paradise" okazały się strzałami w dziesiątkę i cieszą dużym zainteresowaniem fanów. Randkowe programy, w których roznegliżowani uczestnicy rywalizują o uczucia, a częściej o możliwość wygrania dużych pieniędzy, przyciągnęły uwagę widzów. Choć formatom zarzucano promowanie seksizmu i przedmiotowego podejścia do związków, nadal z powodzeniem radzą sobie w ramówkach stacji. Być może poważną konkurencją okaże się dla nich nowe show z udziałem gwiazd.

"One night squad" to nowa produkcja Player Original, podobnie jak "Love Island" i "Hotel Paradise", tocząca się na malowniczej plaży. W Zanzibarze mają jednak rywalizować doskonale znane widzom postacie. Nie mogą jednak liczyć wyłącznie na luksusy, romanse i drinki z palemką.

- Dziesięcioro polskich celebrytów, znanych z popularnych reality show, po raz pierwszy spotka się razem w jednym programie. Żadne z nich nie wie, co ich czeka. Zamiast oczekiwanego luksusu, przez dwa tygodnie pokonują kilometry rajskich plaż Zanzibaru i testują swoją wytrzymałość. Polacy polubili programy o charakterze bikini reality, które mają już kilka edycji i wielu popularnych bohaterów. Uczestników dotychczas obserwowaliśmy, jak bawią się i flirtują w luksusowych warunkach. W „One Night Squad” zdecydowaliśmy się pójść krok dalej niż w klasycznym bikini reality i zaproponować inną formułę, w której najbardziej gorące nazwiska będą musiały pokazać się z nieznanej strony i zawalczyć o luksus - zdradziło Wirtualnym Mediom biuro prasowe TVN Discovery.

Redakcja poleca

One night squad: nowe reality show z udziałem gwiazd. Wśród uczestników Madzia Wójcik

Jak informują Wirtualne Media, w "One night squad" zobaczymy między innymi zwyciężczynię "Big Brothera" Madzię Wójcik, zwycięzcę "Love Island" Mikołaja Jędruszczaka, tryumfatorkę "Hotelu Paradise" Atę Postek czy popularnego Stiflera z "Warsaw Shore". Sama Postek zdradziła, że wzięła udział w "tajnym projekcie".

- Wróciłam z tajnego projektu. To nie jest Hotel Paradise. To będzie program z przekazem. To jest totalna różnica. To nie jest miłość i zabawa. To jest fajny program z dobrym przekazem i będzie o czymś, nie będzie o głupotach. Było dużo trudnych uczestników, ja na początku nie wiedziałam, gdzie idę, co będę tam robić i nie mogę powiedzieć, co my będziemy tam robić, ale uważam, że będziecie zadowoleni i zaskoczy Was ten program mega. Trzeba oglądać. Będzie czad (...) Zaprzyjaźniłam się z Anią z Hotelu Paradise, z Madzią z Big Brothera, Adę uwielbiam. Jest niesamowita. Tam jeden chłopak strasznie mnie wnerwia, nie będę mówić który, będzie niespodzianka - poinformowała.

Nieco mniej entuzjastyczny wydaje się komentarz Madzi Wójcik.

- Nie mogę nic mówić, choć bardzo bym chciała, ale za jakiś czas będę mogła dużo powiedzieć. Takie są newsy, nie wiadomo, czy to fake news, czy to prawda. Zawsze może jakieś ziarnko prawdy jest, ale nie do końca, więc nie komentuję na razie.

Gospodynią "One night squad" ma być Aleksandra Sworowska, data premiery pierwszego odcinka nie została jeszcze ujawniona.