Obserwuj w Google News

Hotel Paradise 3: Pierwszy seks w tej edycji. Doszło do gorącego zbliżenia między uczestnikami

2 min. czytania
21.04.2021 15:16
Zareaguj Reakcja

"Hotel Paradise" nie przestaje zaskakiwać. W najnowszym odcinku trzeciej edycji reality show doszło do intymnego zbliżenia między uczestnikami. Simon i Bibi wskoczyli razem do łóżka. Romantyczne uniesienia uchwyciły kamery programu.

Hotel Paradise Bibi Simon
fot. mat. prasowe / Hotel Paradise / TVN7

"Hotel Paradise" cieszy się sporą oglądalnością. Program emitowany jest od 24 lutego 2020 roku na antenie TVN7 i doczekał się niedawno trzeciej edycji, która ruszyła wiosną 2021 roku. Randkowe reality show jest głośno komentowane w internecie - widzów interesują relacje między uczestnikami, nowe romanse i burzliwe konflikty. Ostatni odcinek wzbudził szczególne zainteresowanie fanów "Hotelu Paradise". Doszło do pierwszego intymnego zbliżenia w trzeciej edycji programu.

Uczestnikami, którzy wylądowali w łóżku przed kamerami, są Bibi oraz Simon. Bogusia początkowo miała sporo obaw i nie była pewna, czy chce uprawiać seks w reality show, jednak ostatecznie uległa urokowi przystojnego mężczyzny. "Myślę, że wystarczająco uczuć daję Bibi [...] Publicznie nie robię tego, tylko prywatnie. Prywatnie dużo czasu jej poświęcam, rozmawiam z nią, całuski i wszystko jest fajnie" - mówił o swojej partnerce Simon.

Zobacz także:  Hotel Paradise: Uczestniczka tylko udawała singielkę? Widzowie domagają się jej usunięcia

Kadr z intymnego zbliżenia Bibi i Simona przykuł uwagę internautów, którzy chętnie komentują każdą gorącą scenę z programu. W poprzednich edycjach reality show nie brakowało podobnych sytuacji. Tym razem seks przed kamerami zobaczyliśmy dopiero za półmetkiem sezonu.

- Jeśli jest między nimi chemia to dlaczego nie miałoby być seksu. Brawo dla nich.

- Kto im zabroni!

- A Bogusia tak się zapierała, że nie mogłaby uprawiać seksu przed kamerami, a tu masz...

- Są dorośli, robią, co chcą, a nam, czyli widowni, która ogląda "Hotel", nic do tego - ocenili widzowie.

Niektórzy przewidują, że podobnie jak w poprzednich edycjach, seks może być zwiastunem końca pary. Myślicie, że Bibi i Simon zostaną razem do końca show?